شرکت های عرضه کننده انرژی های نو

شرکت های عرضه کننده انرژی های نو X

سراج انرژی نیرو

مشاوره، مهندسی و مجری پروژه های نیروگاهای خورشیدی

ارگ عظیم جهان نما، فاز 4، طبقه 2، واحد 19

تلفن: 03132121181

گروه پارسیان

به عنوان يك گروه پيشگام ايراني همزمان با گسترش توانمنديها و فعاليتهاي خود در زمينه‌هاي طراحي، تأمين تجهيزات و اجراي پروژه هاي برق‌رساني صنعتي، در صنایع پالایشگاهی ، پتروشیمی ،گاز ،همچنین خطوط قطارهاي شهري و حومه‌اي و برقي كردن خطوط ريلي، خطوط انتقال نيرو، پستهاي فشارقوي و فشار متوسط، نيروگاهها، اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق با كارفرمايان مختلف در داخل و خارج از كشور، در حال حاضر يكي از بزرگترين گروه شركت ‌هاي پروژه هاي كليدگردان ايراني در اين زمينه مي باشد. سوابق ، بيانگر رضايت كارفرمايان از عملكرد اين گروه در پروژه‌هاي اجراء شده مي‌باشد.گروه پارسيان در زمينه‌هاي پروژه هاي انتقال نيرو، اولين و بزرگترين صادر كننده خدمات فني- مهندسي و بعنوان اولين توليدكننده كليدخانه هاي گازي فشار قوي (GIS) در كشور است كه پروژه هاي متعددي در كشورهاي سوريه، امارات متحده عربي، بنگلادش، افغانستان، بنين، يمن و نيجر را انجام داده يا در دست اجرا دارد و درسه دوره عنوان صادركننده نمونه خدمات فني- مهندسي را كه افتخاري براي اين گروه است٬ بدست آورده است.

صنایع الکترونیک گلرنگ

شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ در سال ۱۳۸۹ به عنوان اولین تولیدکننده دیسک‌های بلوری در ناحیه غرب آسیا و خاورمیانه تاسیس شد.با توجه به پیشرفت تکنولوژی هم اکنون زمان آن فرا رسیده است که از تمامی علوم استفاده شود و تلاش (در تمامی سطوح) برای به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سیستم ذخیره انرژی صورت بپذیرد. با مجهز شدن به این بینش، می‌توانیم به طور شفاف در دستیابی به سهم قابل توجهی از بازار فکر کنیم. در طی سالیان اخیر، اندازه بازار سرب-اسید، در بهترین حالت خود توانسته است رشد تک رقمی را تجربه نماید. در مقابل این پس‌زمینه، برخی از شرکت‌ها برای یافتن فرصت های رشد و ارائه خدمات و محصولات هوشمندِ جایگزین برای صرفه جویی در مصرف انرژی و حضور در بازارهای نوظهور دیگر و ارائه راه حل‌های بهینه اقتصادی تحت فشار زیادی هستند. در این راستا، ما در تلاش هستیم برای غلبه بر این مشکلات از ظرفیت‌های موجود استفاده نماییم.

تامین انذژی برق ایراینیان

شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان در راستای سیاست های حمایتی دولت در گسترش انرژی های تجدیدپذیر در سال های اخیر و با توجه به پتانسیل بالای کشور در بهره گیری از انرژی خورشیدی، با سرمایه گذاری بانک حکمت و جمعی از نخبگان المپیادی و دانشگاهی در اردیبهشت سال 95 تاسیس گردید.

شرکت مانا مهرانرژی

شرکت مانا انرژی پاک بصورت شرکت سهامی خاص با هدف سرمایه گذاری.طراحی و نصب راه اندازی خطوط تولید تجهیزات صنعتی و تولید وسایل و دستگاههای مربوط به انرزی خورشیدی.بادی و سایر انرژی های تجدید پذیر و ایجاد و راه اندازی نیروگاهها و تولید فروش برق تولید شده.

کرمان نماد نیرو

تولید، توزیع، انرژیهای نو و روشنایی و نورپردازی، امکان سنجی و تهیه طرحهای توجیهی (فنی اقتصادی و مالی)، طراحی (سخت افزاری و نرم افزاری)، ساخت، نصب، اجرا، راه اندازی، تعمیرات و نگهداری، بهره برداری، مدیریت، مشاوره و نظارت پروژه های مذکور

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی شرکت های عرضه کننده انرژی های نو در سایت تولیدت

 

انرژیهای نو به معنی ایجاد انرژی و سوخت است بدون آنکه صدمه ایی به هوای پاک برساند و در واقع می توان گفت که شما در این حوزه می توانید در سایت تولیدات به خوبی سایت های مختلف را مشاهده کنید و در نتیجه می توان به راحتی آنها را مشاهده کرد و حتی به بهترین تولید کننده انرژی نو مراجعه و پیشرفته ترین تجهیزات و آموزشات را خریداری کنید.

 

شرکت های عرضه کننده انرژی نو در سایت تولیدات چه خدماتی را ارائه می دهند؟

 

1.مشاوره، مهندسی و مجری پروژه های نیروگاه های خورشیدی

2.طراحی، تامین، اجرای نیروگاه های خورشیدی فتوولتاییک

3.زمينه‌هاي طراحي، تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي برق‌رساني صنعتي، در صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی ،گاز ،همچنین خطوط قطارهاي شهري و حومه‌اي و برقي كردن خطوط ريلي، خطوط انتقال نيرو، پست هاي فشار قوي و فشار متوسط، نيروگاه ها، اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق با كارفرمايان مختلف در داخل و خارج از كشور

4.تولید کننده دیسک‌های بلوری

5.سرمایه گذاری.طراحی و نصب راه اندازی خطوط تولید تجهیزات صنعتی و تولید وسایل و دستگاه های مربوط به انرزی خورشیدی.بادی و سایر انرژی های تجدید پذیر و ایجاد و راه اندازی نیروگاهها و تولید فروش برق

6.تولید، توزیع، انرژی های نو و روشنایی و نورپردازی، امکان سنجی و تهیه طرح های توجیهی (فنی اقتصادی و مالی)، طراحی (سخت افزاری و نرم افزاری)، ساخت، نصب، اجرا، راه اندازی، تعمیرات و نگهداری، بهره برداری، مدیریت، مشاوره و نظارت پروژه های مذکور

 

موارد بالا نمونه ای از خدماتی است که توسط انرژی های شرکت های انرژی نو ارائه و در کور مصرف می شوند.

 

انرژی های شرکت های انرژی نو در سایت تولیدات را چگونه می توان پیدا نمود؟

 

هر کسب و کار در سایت تولیدات دارای پروفایل های مختص به خود است که دارای انواع خدمات و نوع خدمات و چگونگی خدمات آنها و همچنین تمام مواردی که شما به آن نیاز به آن وجود دارد برای شما بارگذاری شده است تا بتوانید بهترین تولید کننده ها را درس سایت پیدا نمایید.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©