فروشگاه سیستم های ارتینگ

فروشگاه سیستم های ارتینگ X

برق و کنترل کیان

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات برق صنعتی، اتوماسیون، ابزاردقیق و روشنایی شامل نمایندگی محصولات شرکت ایمن تابلو (LS کره جنوبی، Autonics کره جنوبی، Sewha کره جنوبی و سیستنمهای خورشیدی و سایر تجهیرات اتوماسیون صنعتی و برق و کنترل) و محصولات شرکت سامان گستر (انواع کنترل دور های AC&DC و سافت استارترهای ساخت شرکت SANTERNO ایتالیا) و محصولات شرکت HIMEL (انواع تجهیزات برق صنعتی شامل فیوز، فیوزهای محافظ جان، بریکر، کلید هوایی، بی متال، حفاظت موتور و ...) و محصولات ابزاردقیق شرکت شیراز (SHIRAZ) و سایر محصولات شرکتهای siemens, schneider, Teco, Aucom,Emotron, Vacon,Phonix Contact, ABB, , ....

کرمان- چهارراه خواجو - روبروی بانک مسکن - فروشگاه برق و کنترل کیان

تلفن: 03432531747

مهتاب گستر

ارائه خدمات در خصوص سیستم های حفاظتی شامل طرح، مشاوره، اجرای سیستم های صاعقه گیر الکترونیک خازنی، تجهیزات محافظت تابلویی، سیستم های هوشمند اعلام حریق، تولید کننده مواد کاهنده مخصوص شیمیایی، مقاومت الکتریکی زمین تحت نام تجاری EM

پارس جوش

تهیه و تولید تجهیزات سیستمهای ارتینگ, جوش احتراقی, حفاظت در برابر صاعقه و حفاظت کاتدیک

رفرانس ایران (سهامی خاص)

حفاظت سیستمهای کاتدیک, تولید آند, طراحی, ساخت, اجرای کلیه خدمات سیستم حفاظت کاتدیک (انواع آند, ترانس یکسو کننده, جعبه های اتصال و ترمینال های مربوطه و ...)

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی فروشگاه سیستم های ارتینگ در سایت تولیدات

اختلاف‌ در  پتانسیل باعث به وجود آمدن  جریان الکتریکی یا نوسانات برقی می شود. حال ممکن است این ولتاژ متغیر باشد و موجب آسیب رساندن به محیط و اطراف آن شود، به همین جهت از سیستم ارتینگ استفاده می شود. در واقع این سیستم از طریق انتقال ولتاژ به زمین جلوی برق گرفتگی و آتش سوزی رخ می دهد.

فروشگاه سیستم های ارتینگ در سایت تولیدات چه خدماتی را ارائه می دهند؟

 1. تولید کننده تجهیزات سیستم زمین
 2. طراحی،تولید و اجرا سیستم ارت -سیستم حفاظت برابر صاعقه
 3. تولید و طراحی، اجرای سیستم ارتینگ
 4. ارائه خدمات در خصوص سیستم های حفاظتی شامل طرح، مشاوره، اجرای سیستم های صاعقه گیر الکترونیک خازنی ...
 5. تجهیزات محافظت تابلویی، سیستم های هوشمند اعلام حریق، تولید کننده مواد کاهنده مخصوص شیمیایی، مقاومت الکتریکی زمین تحت نام تجاری EM
 6. واردات تجهیزات صنعت برق (حفاظت، برقگیر های ساختمان)
 7. تهیه و تولید تجهیزات سیستمهای ارتینگ, جوش احتراقی, حفاظت در برابر صاعقه و حفاظت کاتدیک
 8. تولید کلیه قطعات و ملزومات سیستم ارتینگ و حفاظت از صاعقه، حفاظت کاتدیک
 9. تولید برقگیر اکسید روی از 200 ولت تا 765 کیلو ولت
 10. نصب صاعقه گیر و اعلام حریق, حفاظت ثانویه و ارتینگ
 11. تولید کات اوت فیوز، فیوزلینک، واردات برقگیر
 12. حفاظت سیستم های کاتدیک, تولید آند, طراحی, ساخت, اجرای کلیه خدمات سیستم حفاظت کاتدیک (انواع آند, ترانس یکسو کننده, جعبه های اتصال و ترمینال های مربوطه و ...)

موارد بالا مهمترین خدماتی است که توسط سیستم ارتینگ و چاه ارت تولید می شود و می توان گفت که انواع سیستم ارتینگ را تولید و به فروش می رساند.

در واقع سیستم های ارتینگ در حوزه ی شرکت های مجاز نصب سیستم ارتینگ فعالیت دارند که همگی در سایت تولیدات وجود دارد.

چگونه می توان فروشگاه سیستم های ارتینگ در سایت تولیدات را پیدا کرد؟

در سایت تولیدات برای هر کسب و کار یک پروفایل خاص بارگذاری شده است تا فروشگاه های ارتینگ در ایران بتوانند فعالیت های خود را و خدماتی که ارائه میدهند، در پروفایل خود قرار دهند و دیگر اینکه آنها می توانند، چگونگی عقد قرارداد و ارسال محصولات را نیز به صورت کامل توضیح دهند و در نتیجه مشتری با توجه به آدرس آن شرکت به محل رجوع و خرید خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی نیز انجام دهد.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©