معرفی بهترین تولیدی های پروفیل UPVC

معرفی بهترین تولیدی های پروفیل UPVC X

زرین پرووفیل اراک

شرکت زرین پروفیل اراک (به صورت شخص حقیقی )از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم آغاز نمود. این شرکت ابتدا با نام دیگر در شهرک صنعتی حاجی آباد تولید پروفیل آلومینیوم را با یک خط پرس اکستروژن ۱۸۰۰ تن آغاز کرد. پس از آن در سال ۱۳۸۱ شرکت زرین پروفیل اراک تاسیس شد. این شرکت با اهداف وسیع تر و چشم اندازی گسترده تر به شهرک صنعتی خیرآباد در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع تغییر مکان داد. پس از گذشت سه سال دومین خط تولید پروفیل آلومینیوم با اضافه کردن یک دستگاه پرس اکستروژن ٢٢۰۰ تن راه اندازی شد.

شرکت لوله و پروفیل صابری

توانسته است با تولید متنوع و با کیفیت انواع پروفیل های فولادی درز جوش و باز، علاوه بر تامین نیاز مشتریان و صنعتگران گرانقدر در داخل و خارج کشور، سهم خود را در زمره برترین های این صنعت بیش از گذشته افزایش دهد، همچنین با دریافت نشان استاندارد پروفیل های چهارضلعی، در و پنجره و چارچوبی، اقدامی مهم در ارئه کیفیت برتر به مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند به انجام رسانده است.این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات نوین و بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در بخش های تولید، کنترل کیفیت و دیگر بخش ها توانسته همواره بر کیفیت محصولات خود بیافزاید چرا که اعتقاد ما بر این است که رمز ماندگاری و استمرار نیکنامی در بازار تداوم در تعالی و پیشبرد کیفیت است.

فرمودا

فرمودا نخستین مجموعه ای است که توانسته است محصولاتی متنوع و متفاوت را در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان در اختیار آنها قرار دارد.سپاس خداوند منان را که توانسته ایم با لطف و عنایتش این مجموعه را به عنوان یکی از نماد های مبتکر و خلاق در صنعنت معرفی نماییم و با شعار مشارکت در ساخت جهانی آباد توانستیم گامهای موثری در این راستا برداریم. بدون تردید نشاط و پایداری و پیشرو بودن این مجموعه مرهون تلاش و زحمات عزیزانی است که با همراهی مدیران متخصص و با تجربه و متعهد توانستیم از غیر ممکن عبور کنیم.تلاشی که مرکز ثقل آن عملیاتی و اجرایی نمودن انتظارات و توقعات مشتریان ارجمند می باشد.يكي از اين غير ممكن ها توليد پروفيل طرحدار براي نخستين بار در ايران بوده است.

پترو پویا گرانول آریانا

فعالیت شرکت پترو پویا گرانول آریانا در زمینه تولید و عرضه انواع مقاطع پروفیل UPVC با برند بست ویژن میباشد

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی بهترین تولید های پروفیل UPVC در سایت تولیدات

پروفیل از جمله تجهیزاتی است که در وسایل مربوط به ساختمان و ساخت و ساز به کار برده می شود. که مهمترین آنها استفاده از درب و پنجره است.

به همین جهت است که شما به عنوان سازنده و یا مهندسان ساختمانی بهتر است که با این صنعت و تولید کنندگان آن آشنا شوید.

در واقع امروزه علاوه بر اهمیت وسایل کاربردی مستقیم مواد اولیه ی آن ها نیز بسیار مهم است.به همین دلیل است که ما در سایت تولید لیست کامل تولیدکنندگان پروفیل را برای شما توضیح داده ایم تا در آینده دچار مشکل نشوید.  

بهترین تولید های پروفیل UPVC در سایت تولیدات چه خدماتی  را ارائه می دهند؟

  1. نوار پی وی سی ، چسب گرانول ، ورق پی وی سی ، چسب 123
  2. تولید شیشه دو جداره و واردات پروفیل UPVC
  3. زمینه تولید و عرضه انواع مقاطع پروفیل UPVC با برند بست ویژن میباشد.
  4.   ورق های PVC، تولید دیوارپوش های WPC، تولید سقف کاذب، دیوارپوش
  5. مونتاژ در و پنجره UPVC، انواع شیشه دو جداره، آلومینیوم از نوع ترمال بریک و اکسترودر پروفیل UPVC

موارد بالا مهمترین خدماتی است که  تولیدکنندگان پروفیل در ایران تولید می کنند. در واقع  کیفیت جنس و نوع محصولات در آن ها بسیار مهم است چرا که در سایر محصولات ساختمانی کاربرد دارد.

به همین دلیل ما در سایت تولیدات  لیست تولید کنندگان پروفیل upvc در ایران را به طور کامل توضیح داده ایم تا بتوانید به خوبی یک فروشگاه و تولید کننده پروفیل را پیدا کنید.

چگونه می توان  بهترین تولید های پروفیل UPVC را در سایت تولیدات پیدا کرد؟

در سایت تولیدات  شما می توانید  تولید کنندگان بهترین پروفیل upvc در ایران را شناخته و سپس برای خرید به آنها مراجعه نمایید. در واقع هر تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی در سایت تولیدات دارای یک پروفایل مخصوص به خود است که می توانند برای شناخت بیشتر مخاطب آنها را با اطلاعات و نشانی دقیق، خدمات قابل ارائه، مزایا و خدمات، تخفیفات دوره ایی کامل نمایند.

در واقع هر پروفایل به معنی هویت اصلی هر کسب و کار است که موجب شده تا آنها بتوانند حتی بدون سایت نیز محصولات و خدمات خود را ارائه  می دهند تا آنها بتوانند به خوبی بازاریابی و معرفی خود را داشته باشند. 

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©