نمایندگی فروش لوازم برقی صنعتی

نمایندگی فروش لوازم برقی صنعتی X

برق و کنترل کیان

نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات برق صنعتی، اتوماسیون، ابزاردقیق و روشنایی شامل نمایندگی محصولات شرکت ایمن تابلو (LS کره جنوبی، Autonics کره جنوبی، Sewha کره جنوبی و سیستنمهای خورشیدی و سایر تجهیرات اتوماسیون صنعتی و برق و کنترل) و محصولات شرکت سامان گستر (انواع کنترل دور های AC&DC و سافت استارترهای ساخت شرکت SANTERNO ایتالیا) و محصولات شرکت HIMEL (انواع تجهیزات برق صنعتی شامل فیوز، فیوزهای محافظ جان، بریکر، کلید هوایی، بی متال، حفاظت موتور و ...) و محصولات ابزاردقیق شرکت شیراز (SHIRAZ) و سایر محصولات شرکتهای siemens, schneider, Teco, Aucom,Emotron, Vacon,Phonix Contact, ABB, , ....

کرمان- چهارراه خواجو - روبروی بانک مسکن - فروشگاه برق و کنترل کیان

تلفن: 03432531747

رایان نیک

شرکت بین المللی الکترونیک رایان نیک در سال 1374 تحت عنوان «ایران ترونیکس» تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تهیه، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات اندازه گیری برق و الکترونیک آغاز نموده که با استقبال گسترده مصرف کنندگان این صنف مواجه و در سال 1382 با هدف گسترش فعالیت خود در حیطه صنایع آموزشی و تحقیقاتی به نام «شرکت بین المللی رایان نیک» تغییر نام داد.در حال حاضر این شرکت با دراختیار داشتن بیش از ده نمایندگی از کمپانی های معتبر دنیا توانسته است سهم عمده ای از بازار این صنف را به خود اختصاص دهد.امید است با تداوم حمایت شما گرامیان بتوانیم گام های موثرتری در خدمت به جامعه آموزشی و تحقیقاتی کشور برداریم.خواهشمند است ما را با پیشنهادات و انتقادات خود یاری فرمایید.

پرنیان کنترل تجهیز

شرکت پرنیان کنترل تجهیز در سال 1376 متشکل از کارشناسان فنی و بازرگانی با تجارب چندین ساله پس از تخمین و بررسی با هدف برطرف سازی بخشی از نیازهای بازار کشور فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی برق الکترونیک و اتوماسیون آغاز نموده و در جهت تولید دستگاه های اندازه گیری با برند پرنیان اقدام نموده است. این شرکت روند رو به رشد خود را محفوظ داشته و به گونه ای که هر روز در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات و خدمات خود، گام موثری برداشته است. این شرکت طی سالیان در زمینه تجهیزات مرتبط با صنعت جا به جایی مواد، فعالیت نموده و توانسته است از شرکت های بزرگ بین المللی نمایندگی اخذ نموده و این محصولات را در بازار کشور عرضه کند. اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر جهانی با هدف انتقال و ارائه هرچه بهتر دانش فنی و تکنولوژی جدید به کشورمان در اولویت بوده است.

شرکت فرین آرا

محصولات Frer ایتالیا : 1. مولتی فانکشن‌میترها 2. رله‌های نشت جریان و کوربالانس 3. تجهیزات اندازه‌گیری با کنتاکت خروجی 4. تجهیزات اندازه‌گیری تابلویی آنالوگ و دیجیتال 5. ترانس.....رهای اندازه‌گیری 6. انرژی میترها 7. ترانسفورماتورهای جریان و ولتاژ 8. شنت و تقسیم کننده ولتاژ محصولات Theben آلمان : 1. ترموستات‌های آنالوگ و دیجیتال 2. رطوبت سنج 3. مینی PLC 4. تایمرهای آنالوگ و دیجیتال 5. ساعت کارکرد 6. ساعت فرمان نجومی 7. سنسورهای نوری 8. سیستم کنترل هوشمند موتورخانه 9. سیستم کنترل هوشمند روشنایی 10. سیستم اتوماسیون یکپارچه ساختمان 11. سنسورهای حرکت و حضور محصولات Stego آلمان : 1. انواع روشنایی تابلویی پرتابل 2. انواع هیتر و فن هیتر 3. انواع فن و فیلترفن 4. انواع ترموستات‌های مکانیکی و الکترونیکی 5. انواع هیگروستات 6. لوازم جانبی تابلوهای برق محصولات Releco اسپانیا : 1. رله‌های کمکی مینیاتوری 2. رله‌های کمکی قدرت 3. رله‌های کمکی با حساسیت بالا 4. رله‌های latching 5. انواع تایمر 6. Sms Relay محصولات Relequick اسپانیا: 1. رله‌های کمکی صنعتی 2.

آدنیس الکترونیک

از مهمترین اهداف این شرکت رضایت مشتری ، بهره گیری از الگوها و استانداردهای بین المللی ، مدیریت و رهبری ، برنامه ریزی و تصمیم گیری صحیح می باشد.واحد تحقیقات و توسعه شرکت با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات مدرن و همچنین سود بردن از آموزشهای تخصصی همواره در جهت به روزآوری دانش فنی گام بر می دارد و تا آنجا که بتواند با اتکا به فن آوری جدید امکان تامین نیاز مشتریان را فراهم می سازد

پارس خازن غرب

شرکت پارس خازن غرب در جهت پیشبرد اهداف کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه ها ی بخش تولید صنعت و کشاورزی با بیش از ۲۲ سال سابقه کاری در حوزه صنعت برق ،ساخت وتهیه بانکهای خازنی و ارائه تجهیزات و ملزومات بانکهای خازنی فشار ضعیف و متوسط، آماده ارائه و فروش محصوالت با دو سال گارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

باسط پژوه تهران

ترويج فرهنگ مشتري مداري در تمام بخش هاي سازمان.طراحي و توسعه محصولات جديد متناسب با نيازهاي حال و آينده بازارهاي هدف.حفظ و ارتقاي جایگاه تولید در داخل کشور.حفظ و ارتقاي کيفيت خدمات پس از فروش در راستاي رضايت هر چه بيشتر مشتريان.ارتقاي مستمر دانش فنی کارکنان.

فرین آرا

تجهیزات صنعت برق شامل رله های کمکی، تجهیزات اندازه گیری، رله های نشت جریان، ترانس های ولتاژ و جریان، تایمر، ترموستات، رطوبت سنج، انواع PLC، تجهیزات تابلوهای برق، طراح و مجری اتوماسیون ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی

رهروان سپهر اندیشه

شرکت رهروان سپهر اندیشه اساساً با تمرکز بر نوآوری و توسعه و تولید دانش و فن آوری تشکیل گردید و لذا بیانیه رسالت سازمان با این عبارات آغاز میگردد:

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی نمایندگی فروش لوازم برقی صنعتی در سایت تولیدات

 

لواز برقی صنعتی برای واحد های بزرگ کاربرد دارد و می توان گفت که انتخاب آن ها بسیار مهم بوده به همین جهت آشنایی با تولید کنندگان لوازم برقی صنعتی مانند تابلو برق و ژنراتور می تواند انتخاب بسیار مهم و ضروری باشد.

در نتیجه برای اطمینان بیشتر شما سایت تولیدات لیست کامل فروشندگان لوازم برقی صنعتی در ایران را فراهم کرده و می توانید در آنجا خدمات هر یک را مشاهده نمایید.  

 

فروشگاه های لوازم برقی صنعتی در سایت تولیدات چه خدماتی را ارائه می دهند؟

 

  1. وارد کننده تجهیزات جرثقیل (ریموت کنترل صنعتی جرثقیل)
  2. تجهیزات صنعت برق شامل رله های کمکی، تجهیزات اندازه گیری، رله های نشت جریان، ترانس های ولتاژ و جریان، تایمر، ترموستات، رطوبت سنج، انواع PLC، تجهیزات تابلوهای برق، طراح و مجری اتوماسیون ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی
  3. وارد کننده تجهیزات جرثقیل (ریموت کنترل صنعتی جرثقیل)
  4. وارد کننده قطعات اندازه گیری / متخصص در اندازه گیری دقیق و کالیبراسیون
  5. تولید خازن -اتوماسیون و ابزار دقیق
  6. تولید و ساخت تابلو های برق قدرت ،تابلو های فرمان ،انواع شارژ ها ی صنعتی ، رله های حفاظتی ، نمایشگر
  7. تامین کننده تجهیزات تست واندازه گیری در شاخه اندازه گیری ابعادی، سیستم های تست شرایط محیطی، سیستم های آنالیز مواد، اسکنرهای سه بعدی نوری و لیزری، دوربین های آنالیز حرکت از کمپانی های معتبر اروپایی
  8. ارائه ی خدمات اتوماسیون صنعتی

 

لوازم برقی صنعتی در سایت تولیدات را چگونه می توان پیدا کرد؟

 

هر کسب و کار دارای یک پروفایل اختصاصی است که خدمات، آدرس و نشانی، به طور کامل مشاهده نمایید در واقع این کار موجب می شود که به راحتی می توانید هر آنچه را که نیاز دارید را بدست آورید و سایت تولیدات در زمینه معرفی کسب وکار ها در کنار شما خواهد بود.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©