انرژی، آب، برق

انرژی، آب، برق X

گروه پارسیان

به عنوان يك گروه پيشگام ايراني همزمان با گسترش توانمنديها و فعاليتهاي خود در زمينه‌هاي طراحي، تأمين تجهيزات و اجراي پروژه هاي برق‌رساني صنعتي، در صنایع پالایشگاهی ، پتروشیمی ،گاز ،همچنین خطوط قطارهاي شهري و حومه‌اي و برقي كردن خطوط ريلي، خطوط انتقال نيرو، پستهاي فشارقوي و فشار متوسط، نيروگاهها، اتوماسيون صنعتي و ابزار دقيق با كارفرمايان مختلف در داخل و خارج از كشور، در حال حاضر يكي از بزرگترين گروه شركت ‌هاي پروژه هاي كليدگردان ايراني در اين زمينه مي باشد. سوابق ، بيانگر رضايت كارفرمايان از عملكرد اين گروه در پروژه‌هاي اجراء شده مي‌باشد.گروه پارسيان در زمينه‌هاي پروژه هاي انتقال نيرو، اولين و بزرگترين صادر كننده خدمات فني- مهندسي و بعنوان اولين توليدكننده كليدخانه هاي گازي فشار قوي (GIS) در كشور است كه پروژه هاي متعددي در كشورهاي سوريه، امارات متحده عربي، بنگلادش، افغانستان، بنين، يمن و نيجر را انجام داده يا در دست اجرا دارد و درسه دوره عنوان صادركننده نمونه خدمات فني- مهندسي را كه افتخاري براي اين گروه است٬ بدست آورده است.

شرکت راهداران ایمن

انجمن سازندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات انرژی های تجدیدپذیر (ساتکا) ذیل اتاق بازرگانی ایران فعالیت می نماید.حوزه فعالیت انجمن در سراسر کشور است.اعضای انجمن ساتکا شرکت های سازنده تجهیزات، تامین کننده تجهیزات، مشاور و پیمانکار در حوزه انرژی های تجدیدپذیر هستند.انجمن در راستای منافع شرکت های عضو، در راستای توسعه بازار شرکتها، برداشتن موانع، طراحی راه حل برای چالش ها، تدوین برنامه های توسعه انرژی های تجدیدپذیر در کشور، و … تلاش می نماید.انجمن کمیته ها و کارگروه های مختلفی را برای بررسی مسائل انرژی های تجدیدپذیر تشکیل داده است. اعضای انجمن و همچنین متخصصین در این کارگروه ها به بررسی مسائل مرتبط و تدوین راهکارها می پردازند.انجمن ساتکا بخش پاسخگویی به صنایع را راه اندازی کرده است تا به صنایعی که قصد راه اندازی نیروگاه خورشیدی دارند راهنمایی های لازم را انجام دهد.

شرکت نورسان انرژی

شرکت نورسان انرژی آریا، شرکتی دانش بنیان و فعال در حوزه انرژی تجدیدپذیر است. این شرکت با هدف پایه گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی در سطح ملی و منطقه ای و با بهره مندی از بهترین و کارآمدترین متخصصان و نخبگان این حوزه و ارتباط موثر با اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه مطالعات فنی اقتصادی، امکان سنجی پروژه ها، امور پیمانکاری و مشاوره در حوزه انرژی به ویژه انرژی های تجدید پذیر به اتمام رسانده است.شرکت نورسان انرژی آریا که عضو انجمن انرژی خورشیدی آلمان نیز می‌باشد توانایی طراحی و اجرای کامل انواع سیستم های تأمین برق بر مبنای منابع تجدیدپذیر به صورت کاملا مستقل از شبکه off-grid، متصل به شبکه on-grid و متصل به شبکه با سیستم پشتیبان را دارد.طراحی انواع سیستم های خورشیدی در این شرکت بر اساس استاندارد های طراحی بین المللی NEC و IEC و استانداردهای ملی داخلی می باشد و تمامی تجهیزات اصلی از محصولات شرکت‌های معتبر آلمانی، اتریشی، کره‌ای، هلندی و دیگر کشورهای پیشتاز در زمینه انرژی خورشیدی تأمین می‌شود.شرکت نورسان انرژی با توجه به پشتوانه‌ی فنی، مهندسی و اجرایی خود بیش از ۵ سال است که در حوزه‌ی انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت می‌کند و دامنه‌ی تجربه‌ی این شرکت، پروژه‌های ملی نیروگاهی تا پروژه‌های کوچک خانگی و ویلایی را پوشش می دهد.

صنایع الکترونیک گلرنگ

شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ در سال ۱۳۸۹ به عنوان اولین تولیدکننده دیسک‌های بلوری در ناحیه غرب آسیا و خاورمیانه تاسیس شد.با توجه به پیشرفت تکنولوژی هم اکنون زمان آن فرا رسیده است که از تمامی علوم استفاده شود و تلاش (در تمامی سطوح) برای به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سیستم ذخیره انرژی صورت بپذیرد. با مجهز شدن به این بینش، می‌توانیم به طور شفاف در دستیابی به سهم قابل توجهی از بازار فکر کنیم. در طی سالیان اخیر، اندازه بازار سرب-اسید، در بهترین حالت خود توانسته است رشد تک رقمی را تجربه نماید. در مقابل این پس‌زمینه، برخی از شرکت‌ها برای یافتن فرصت های رشد و ارائه خدمات و محصولات هوشمندِ جایگزین برای صرفه جویی در مصرف انرژی و حضور در بازارهای نوظهور دیگر و ارائه راه حل‌های بهینه اقتصادی تحت فشار زیادی هستند. در این راستا، ما در تلاش هستیم برای غلبه بر این مشکلات از ظرفیت‌های موجود استفاده نماییم.

تامین انذژی برق ایراینیان

شرکت تامین انرژی برق ایرانیان تابان در راستای سیاست های حمایتی دولت در گسترش انرژی های تجدیدپذیر در سال های اخیر و با توجه به پتانسیل بالای کشور در بهره گیری از انرژی خورشیدی، با سرمایه گذاری بانک حکمت و جمعی از نخبگان المپیادی و دانشگاهی در اردیبهشت سال 95 تاسیس گردید.

شرکت مانا مهرانرژی

شرکت مانا انرژی پاک بصورت شرکت سهامی خاص با هدف سرمایه گذاری.طراحی و نصب راه اندازی خطوط تولید تجهیزات صنعتی و تولید وسایل و دستگاههای مربوط به انرزی خورشیدی.بادی و سایر انرژی های تجدید پذیر و ایجاد و راه اندازی نیروگاهها و تولید فروش برق تولید شده.

کرمان نماد نیرو

تولید، توزیع، انرژیهای نو و روشنایی و نورپردازی، امکان سنجی و تهیه طرحهای توجیهی (فنی اقتصادی و مالی)، طراحی (سخت افزاری و نرم افزاری)، ساخت، نصب، اجرا، راه اندازی، تعمیرات و نگهداری، بهره برداری، مدیریت، مشاوره و نظارت پروژه های مذکور

شرکت تندر فولاد آسیا

ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی و نیروگاهیساخت کات اوت فیوزساخت بست گریتینگ و اتصالاتساخت بولت ، انکر بولت ، Uبولت

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:
Tolidat.ir All rights reserved ©