خدمات تبلیغات و بازاریابی

خدمات تبلیغات و بازاریابی X

کانون تبلیغاتی نقش باران

خدمات چاپ افست یک شرکت تبلیغاتی دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم که فعالیت رسمی ما از سال 1390 تحت عنوان نقش باران شروع شد. با پیشینه فردی 20 ساله در عرصه چاپ افست و چاپخانه داری میتوان گفت در بخش چاپ یکی از توانمند ترین و بهترین امکانات مورد نیاز برای انجام خدمات چاپ و صحافی را داریم که با استفاده از امکانات خودجهت تامین نیاز مشتریان در بخش های دولتی و خصوصی فعالیت داشته و داریم. نقش باران با کمک تیم مجرب و خلاق خود در بخش تبلیغات و اطلاع رسانی آمادگی دارد کلیه خدمات درج شده در این وب سایت را با بهترین کیفیت، کمترین زمان و مناسب ترین قیمت شما گرانمایه ارجمند ارایه دهد.

گروه تبلیغاتی کاردان

تبلیغات تلویزیونی، ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی درباره ما گروه طراحان کاردان ، در سال ۱۳۸۹ تاسیس شد. در ابتدا تیم طراحی کاردان فقط امر طراحی غرفه های نمایشگاهی و طراحی تجاری را برعهده داشتند و در کار اجرایی دخیل نبودند تا اینکه در سال ۱۳۹۲ با استخدام تیم حرفه ایی اجرایی و بعد از سال ها برون سپاری کارهای اجرایی نمایشگاه مانند غرفه سازی ، بر آن شدیم تا بطور مستقل بتوانیم این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم ، خدمات اجرایی نمایشگاه و خدمات طراحی داخلی را نیز بر عهده گرفت تا بتوانبم هر چه بهتر از قبل در خدمت شما عزیزان باشیم. گروه طراحان کاردان زیر مجموعه آژانس تبلیغاتی کاردان می باشد که با اتکا به توانایی های برندسازی و تبلیغاتی آن مجموعه کلیه خدمات مورد نیاز کارفرمایان را هم راستا با خدمات پایه (غرفه سازی و غرفه آرایی) و بر اساس نقشه راه تجاری ( Business Plan ) برند مورد نظر ، برآورده نماید.

گروه فنی و هنری طرح و نقش

تاریخچه چاپ هنر مدرن از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه مشاوره تبلیغاتی، طراحی و چاپ دیجیتال و چاپ افست آغاز نمود.طی سال های گذشته با افزایش تجربه در این عرصه، فعالیت شرکت در حیطه تبلیغات محیطی و غرفه سازی توسعه یافته و توانست با ارائه کامل خدمات تبلیغاتی به تعداد قابل توجهی از شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی، بخش عمده ای از نیازهای این شرکت ها را تامین نماید. در حین توسعه بازار، ما نیز خود را توسعه دادیم و با تفکیک بخش های داخلی شرکت و استفاده از کارشناسان متخصص در بخش های مختلف از جمله تبلیغات محیطی، تبلیغات مجازی، چاپ، طراحی، سازه های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی و ... خود را بر آن دیدیم که بتوانیم سهمی در ارتقاء مرتبه کسب و کار شرکای تجاری خود و اعتلای صنعت چاپ و تبلیغات داشته باشیم. ما معتقدیم که با تکیه بر خلاقیت، دانش و تعهد می توانیم شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم. موضوع فعالیت مشاوره تبلیغاتی در جهت بهبود کسب و کار و برندینگ طراحی و عکاسی تبلیغاتی چاپ دیجیتال، چاپ افست، چاپ فضای داخلی و چاپ فضای خارجی با استفاده از تجهیزات مدرن طراحی، چاپ و اجرای سازه های نمایشگاهی طراحی،چاپ و اجرای دکوراسیون داخلی ایده پردازی، طراحی، چاپ و تولید جعبه های فانتزی (بسته بندی محصول) طراحی و ساخت سایت های شرکتی، تجاری و فروشگاهی

کانون تبلیغات آسا نگار

مجری پذیرش و پخش پیام های بازرگانی سازمان صدا و سیما، پذیرش و اجرای تبلیغات متروی تهران و حومه (کرج)، تهیه کمپین های تبلیغاتی بر اساس تحقیقات بازار، خدمات طراحی گرافیک، تصویر سازی و عکاسی، فیلمسازی گروه آسانگار یک هلدینگ تبلیغاتی است که از سـال 1383 و با مجوز رسمی از وزارت فـرهنگ و ارشاد اسلامی بـا راه ­اندازی دفاتر خود در استان­های تهران، البرز(کرج) اقدام به فعالیت در زمینه تبلیغات در مترو نموده است.این شرکت در طول دوره فعالیت خود، مشاور و مجری تبلیغاتی شرکت­ها، کارخانجات تولیدی و بازرگانی بوده است که بعضاً این خدمات تا به امروز ادامه یافته است. این شرکت، با توجه به بودجه تبلیغاتی مشتریان خود و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه همواره توانسته است بسته­ های تبلیغاتی مناسبی جهت ارتقاء بازار فروش محصولات و خدمات مشتریان فراهم آورد.

کانون آگهی و تبلیغاتی عرفا

خدمات مشاوره و تبلیغات محیطی و فرودگاهی، پخش آگهی برروی تلویزیون های شهری و بیلبورد، پخش آگهی از صدا و سیما کانون آگهی و تبلیغات عرفا با مدیریت مجید گلبان در طول دو دهه فعالیت اجرایی در حوزه تبلیغات محیطی و فرودگاه های بزرگ کشور و نیز مشارکت در ساخت پل های عابرپیاده و پارکینگ های مکانیزه توانسته است خود را به عنوان یکی از موفق ترین رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی کشور معرفی نماید و بستری مناسب برای جذب آگهی های محصولات داخلی و خارجی را در راستای توسعه تجارت پایدار فراهم آورد. این کانون دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و عضویت در کنسرسیوم شبکه های سراسری صدا و سیما و عضویت در انجمن صنفی تبلیغات و مجری انحصاری طرح های بزرگ تبلیغاتی در 34 فرودگاه بزرگ کشور را در کارنامه خود دارد. عرفا طی سال های حضور، در خدمت به مشتریان وفادارش و به خاطر کیفیت این خدمات، موفق به اخذ استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت 2015 – 9001 ISO، و استاندارد بین المللی سیستم رضایتمندی مشتریان 2012 – 10004 ISO گردیده است و دارنده چند جایزه بین المللی و ملی نیز می باشد.

موسسه فرهنگی و هنری رهنما (کانون انفورماتیک)

چاپ و تبلیغات موسسه رهنما به عنوان مجموعه ای بزرگ در صنعت تبلیغات و چاپ دیجیتال در ایران فعالیت می کند و در این زمینه تمامی امکانات خود را جهت ارائه خدمات سریع و با کیفیت هرچه تمام تر به کار گرفته است. ما در صددیم تا تمامی خدمات خود را اعم از مشاوره تبلیغات، پیشبرد راهبرد فروش، طراحی گرافیک و دکوراسیون و انواع خدمات چاپی در جهت رضایت مشتری به کار گیریم. موسسه رهنما در سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را به عنوان بخش گرافیک کانون انفورماتیک با کارشناسان متخصص در زمینه گرافیک و با بهره گیری از توان فنی گروهی از زبده ترین کارشناسان صنعت، آغاز نمود و از سال ۱۳۸۲ به عنوان موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی رهنما به کار خود ادامه داده است. این مجموعه با هدف نوآوری در ارائه خدمات با کیفیت بسیار بالا، به واسطه تجهیزات مدرن، تلاش خود را در جهت ارتقا وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان، به ویژه هنرمندان در بخش های مختلف مبذول نموده است.

بازرگانی رضا زاده و شرکا

درباره ما ، شرکت بازرگانی رضازاده در سال ۱۳۷۳ با هدف تهیه و توزیع نفیس ترین و متنوع ترین هدایای تبلیغاتی تاسیس گردید و با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت های معتبری چون Senator آلمان و Leccepen ایتالیا در زمینه خودکارهای تبلیغاتی وModal ترکیه در زمینه تهیه انواع جاکلیدی و سایر برندهای معتبر جهانی در زمینه دیگر محصولات در ایران فعالیت می نماید.در ۲۳ سال گذشته اکثر موسسات و شرکت های بزرگ که همگی از نام های تجاری (برند) معتبر در ایران محسوب می شوند با این شرکت همکاری مستمر و تنگاتنگ داشته و از محصولات ما بهره مند گردیده اند.افتخار داریم تا با تهیه هدایای تبلیغاتی مناسب و ماندگار گامی کوچک در تداوم موفقیت های مشتریان خود برداریم. شایان ذکر است شرکت بازرگانی رضازاده پس از سالها تجربه در زمینه واردات و عرضه محصولات معتبر خارجی در عرصه تولید نیز فعال شده و با تاسیس یک واحد صنعتی در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید خودکارهای تبلیغاتی تحت لیسانس لچه پن ایتالیا و با معرفی برند “کیمیا قلم” فعالیت خود را آغاز نموده است.تولیدات کیمیا قلم با بهره گیری از آخرین فناوری های روز دنیا در زمینه تولید قطعات پلاستیک از شرکت های Sanderto ایتالیا و Engel اتریش و با بهره گیری از برترین محصولات پتروشیمی صورت می گیرد. ضمنا مغزی خودکارهای تولیدی نیز از معتبرترین شرکت های سوئیسی تامین می شود.

فرنام تجارت امروز

شرکت در زمینه تبلیغاتی همه شرکت ها جهت رسیدن به اهداف خود فعالیت های مختلفی را انجام می دهند اما شرکت های برتر با برنامه ریزی دقیق و خلاقانه و اجرای کاملاً متفاوت کارها، سهم بیشتری از بازار را بدست می آورند. شرکت فرنام تجارت با سابقه ۲۴ ساله، خود را یک شرکت تبلیغاتی نمی داند و هدف اصلی خود را ارائه راه حل های یک پارچه و خلاقانه در قالب کمپین های تبلیغاتی مختلف جهت افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، تولد و رشد برند های جدید و ارتقاء برندهای فعلی می داند. هوشمندی، خلاقیت، کیفیت برتر و برتری عملیاتی جزو وظایف اصلی و استراتژیک شرکت فرنام تجارت می باشد. خدمات ارائه شده در این شرکت شامل: ۱- کمپین های تبلیغاتی ۲- طراحی و چاپ لوگو و نشان، ست های اداری، فرم های اداری، کاتالوگ، بروشور و پوسترها ۳- سازه های تبلیغاتی ۴- ثبت اسم و اجاره فضا در اینترنت، طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیک و فروشگاهی، ارائه خدمات سئو برخی از شرکت های که از خدمات شرکت فرنام تجارت استفاده نموده اند.

دنیای پرچم

دنیای پرچم ، در سال 88 فعالیت خود را آغاز نمود و تا سال 97 فقط به صورت تولید و فروش محصولات به همکاران انجام به عمل اورده در ادامه به منظور گسترش فعالیت خود وب سایت و صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کرد. تا بتواند مستقیم و بدون واسته محصولات تولیدی را به دست مصرف کننده برساند.این مرکز تخصصی ترین فروشگاه در زمینه محصولات مانند پرچم(شامل انواع پرچم تشریفات ایستاده ، پرچم رومیزی ، پرچم های ساحلی ، پرچم های مناسبتی و تبلیغاتی،ابر پرچم ، پایه تشریفات طنابی و تسمه ای ) و تولید انواع پایه پرچم رومیزی و ایستاده .میباشد.و مهمترین اصول تیم دنیای پرچمارائه بهترین خدمات فروش و پس از فروشبرای جلب رضایت و سهولت مشتریان عزیز در امر خرید و تامین کالا میباشیم.مشتری کارفرمای ماست

دیدی نو

دیدینو، ثمره یک تفکر و یک تصمیم لحظه ای نمی باشد. دیدینو حاصل مجموع استعداد های طراحانی مشتاق در امر تولید محصولاتی می باشد که در صنعت تبلیغات در سالیان اخیر شکل گرفته است. و در نهایت در سال ۹۵ بصورت رسمی تشکیل و با یک هدف شفاف شروع به کار کرده است.مشاوره، طراحی و تولید محصولات خاص ایرانی که بتواند بهترین تاثیر گذاری را بر روی مخاطبین خود داشته باشد.در این مدت دیدینو با تکیه بر کار و تفکر گروهی، تحقیق ،بررسی و شناخت استعداد های بومی و همچنین با در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات مخاطبین سعی بر خلق هدایایی دارد که با ویژگی های منحصربه فرد، بیشترین ماندگاری را در خاطرات مخاطبان داشته باشد.تیم طراحی دیدینو با نگاهی نو در تلاش است که آینده ای روشن تر و ارتباطی مستمر بین صاحبان کسب وکار و مشتریانشان ایجاد نماید، ما میخواهیم با ایجاد شخصیتی شایسته، خاطراتی صحیح در اذهان مخاطبین نهایی تثبیت نماییم.گروه ما این امکان را فراهم می سازد که مدیران از میان انتخاب های متعدد بازار، انتخاب ویژه و انحصاری خود را داشته باشند. مدیران هدیه ویژه خود را نزد ما بیابند و یا هدیه خاص خود را توسط ما بسازند.بدین روش متفاوت تر از قبل و رقبای خود دیده می شوند و این گونه شایسته درخاطر می مانند.ماموریت دیدینو، تثبیت خاطره و یادآوری هر چه بیشتر صاحبان کسب و کار در ذهن مخاطبانشان است.

نسیم سبز تصویر

شرکت نسیم سبز تصویر ، یک کانون تبلیغاتی خوشنام در سطح کشور با تجربه ای افزون بر ۲۲ سال فعالیت حرفه ای در سطح داخلی و خارجی می باشد. آنچنان دقیق و با کیفیت به تعهدات خود پرداختیم که اکنون و بعد از بیست سال خدمت صادقانه مفتخریم اعلام کنیم که ما، « بزرگترین و جامع ترین برگزارکننده همایش و رویداد در سطح کشور » هستیم. کار با دقت، کیفیت، نظم و سرعت متحیرکننده که از شاخصه های اصلی پرسنل و کادر ما می شود، توانست ما را در قله ی رفیع مراسمات کشور استوار نگه داشته و پرچمدار بهترین مراسمات ملی و اداری باشیم.

کانون تبلیغاتی اندیشه پارسی

تولید تیزر تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی، تولید فیلم صنعتی و تبلیغاتی، نماینده رسمی پذیرش و مجری پخش آگهی های بازرگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ما ۲۰ سال مکررا و پیوسته تیزر تبلیغاتی تولید کرده ایم، مسلما شرکتی در ایران تجربه ای بالاتر از این ندارد، ولی به این معنی نیست متخصص همه ی امور تبلیغاتی هستیم، در صداقت کامل، ما یک آژانس تبلیغاتی مالتی سرویس نیستیم که تمام نیازهای تبلیغاتی شما را برطرف کند، ولی نوآوری هایی داریم که از راه های نوین و شگردهایی کم هزینه، شما را به اهداف تجاری و فروش خود می رسانیم.

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:
Tolidat.ir All rights reserved ©