سازه ها

سازه ها X

ایده دکور

دکوراسیون داخلى،کابینت سازى مسکونى وتجارى

ورداورد - خیابان ولیعصر -کوچه سیدمرتضى پلاک5

تلفن: 02144985844

کامسی

امروزه با گسترش کارخانه های مدرن و برخوردار از تکنولوژی روز تولید سازه های فولادی عملاً کشور ما در حوزه صنعت تولید سازه های فولادی در دنیا دارای جایگاه ویژه ای است . برای درک بهتر از نقش و اهمیت صنعت تولید سازه های فولادی تنها کافی است عملکرد این صنعت در ساختمان سازی و حفاظت از جان انسان ها در زلزله های کشور را بررسی نمائیم و با یک نگاه اجمالی متوجه خواهید شد در کشوری که در معرض مداوم زلزله قرار گرفته ساختمان های فولادی اسـتاندارد چگونه موجب حفظ و ایمنی جان مردم گردیده اند اما این صنعت هم مانند همه صنایع دچار آفات و رکود و بی توجهی قرار گرفته است که ضرورت ایجاد تشکلی که بتواند با هم افزائی توان کارخ««انه های تولیدی در این حوزه ضمن کاهش هزینه های تولید باعث ایجاد یک تشکل بزرگ اقتصادی در عرصه ورود به بازارهای داخلی و خارجی گردد و ما را بسوی تشکیل این تعاونی هدایت نمود . و به لطف خداوند و حمایت همکاران در این صنعت ، این هم افزائی در قالب ایجاد یک تعاونی بزرگ به مرحله ظهور رسد . امیــد است با وجود این تشکل اقتصادی بزرگ و ظرفیت و پتانسـیل های موجود در این عرصه بتوانیم ضمن ارتقاء کیفیت در زمینه صنعتی سازی ساختمان های فولادی کشور که موجوب آرامش و اطمینان هم وطنان خواهد شد گام برداریم . فلذا تعاونی تأمین نیاز اعضاء انجمن صنفی تولیـد کنندگان سازه های فولادی در سال ۱۳۹۷ حدود ۲۰ عضو تشـکیل گردیده و هدف آن بطوره اجـمالی در هم افزائی ظـرفیت های موجود و کاهش هزینه های تولیــد و ایجاد و گسـترش فرهنگ استفاده از سازه های فولادی استاندارد بوده است . صنعت تولید سازه های فولادی یکی از مهمترین صنایع است که میزان توسعه یافتگی هر کشور بستگی به پیشـرفت در این حوزه را دارد.بطوریکه انقلاب صنعتی با نقش فولاد و بکار گیری آن تعریف شده است. این صنعت در تمام صــنایع مادر از قبیل صنعت نفت و پتروشیمی ، صنعت برق ، صنعت حمل و نقل و شبکه ریلی صنعت ساختمان سازی نقش مؤثری داشته و عملاً پیشرفت و توسعه بدون لحاظ صنعت تولید سازه های فولادی بی معنا خواهد بود . تعاونی کامسی با پیگیری و گسترش فرهنگ استفاده از سازه های فولادی استاندارد با همراهی و همکاری مرکز ملی تأئید صلاحیت استاندارد ایران و اداره کل استاندارد تهران توانسته است ضمن معرفی واحــد های مجاز در حوزه ساخت سازه های فولادی استاندارد ، زمینه همکاری متقابلی را با سازمان نظام مهندسی استان تهران و شهرداری تهران فراهم ساخته و خروجی آن بخش نامه های شماره ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ سازمان نظام مهندسی در حوزه سازه های فولادی می باشد که به مهنـدسان طــراح و ناظر و مجری ابلاغ و استفاده از سازه های فولادی استاندارد را تأکید و اجبار می نماید . همچنین شـهرداری تهران با ابـلاغ بخش نامه به مناطق ۲۲ گانه ، لزوم استفاده از سازه های فولادی استاندارد را در خصوص دریافت پایان کار اجبار نموده و با این اقدامات عملاً جامعه مهندسی کشور بر آن داشته تا با کیفی سازی ساختمان موجب جلوگیری از هدر رفت سرمایه های مالی و جانی هم وطنان شده و با حـذف افراد غیر متخصص در این صنعت ، آن را از آسیب های جدی مصون نگاه دارد .

شرکت مهندسی توسعه ساختمان و سازه های فولادی ایستا

شرکت سازه های فولادی ایستا در سال ۱۳۷۳ با تکیه بر پشتوانه تجربی بیش از ۱۵ ساله مدیران خود با هدف احداث واحدهای پیشرفته تولید سازه های فلزی و سرمایه گذاری و اجرای طرحهای عمرانی صنعتی و ساختمانی در تهران تأسیس گردید.این گروه همزمان با فعالیت در زمینه سرمایه گذاری، مدیریت و اجرای ده ها طرح مسکونی،، اداری – تجاری و انبوه سازی، بهره برداری از واحد تولید سازه های فلزی خود در مشهد را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۴ با مجوز سازمان صنایع و معادن استان گلستان اقدام به تأسیس شرکت مهندسی توسعه ساختمان و سازه های فولادی ایستا در این استان نمود. تجارب برآمده بالغ بر ۲۰ سال فعالیت درخشان متکی بر اندوخته های علمی و فنی مدیران، مهندسین، تکنسین ها و پرسنل گروه به اجرای موفق ده ها پروژه با برترین کیفیت در کوتاهترین زمان و مناسبترین هزینه در استان گلستان و سایر نقاط کشور انجامیده است.تعهد بر حفظ اصول” مشتری محوری”، تکیه بر دانش علمی و تجربی مدیران و پرسنل و گروه و بهره گیری از آخرین فن آوری های صنعت ساختمان و رعایت استانداردهای جهانی در تمامی مراحل ساخت و اجرا، گروه را موفق به اتخاذ دریافت سفارش صدها سازه و طرح در کشور ساخته و اعتبار برآمده از ایفای تعهدات در قالب قراردادهای منعقد شده با کارفرمایان، منجر به مشارکت و اجرای ده ها طرح بزرگ انبوه سازی گردیده است. تعهد، تخصص، انعطاف و توجه به تأمین نیاز و نقطه نظرات کارفرما، سرعت و کیفیت ساخت و اجرا با حداقل هزینه، به گشوده شدن افقی نو در گستره فعالیت گروه انجامیده و دریافت ده ها سفارش از کشور همسایه، شرکت را به بزرگترین صادرکننده سازه های فولادی کشور به ترکمنستان مبدل ساخته است.

ناپان

طراحی، تولید و ساخت انواع سازه های پیش ساخته فولادی جهت پروژه های ساختمانی، صنعتی و سازه های خاص از دیگر توانایی های این شرکت می باشد. در این راستا با گسترش و توسعه فعالیت های شرکت، کارخانه ساخت سازه های فلزی شرکت با برند تجاری ناپان در شهرک صنعتی عباس آباد تاسیس و سپس در طرح توسعه شرکت به شهرک صنعتی خوارزمی انتقال یافت. هم اکنون کارخانه این شرکت با مساحت۱۷۵۰۰ مترمربع و ۷۲۰۰ متر فضای تولید فعال بوده و با توجه به توانایی علمی و فنی موجود، اجرای پروژه های فولادی بزرگ در داخل و خارج کشور در دستور کار شرکت قرار دارد.

رهاوود

درباره رها چوبشرکت رهاچوب با بیش از ۱۵ سال سابقه طراحی و اجرا ، در زمینه ی مهندسی نمای ساختمان به ویژه ترمووود بر اساس استانداردهای بین المللی حضور فعال داشته است. این مجموعه با اخذ نمایندگی رسمی شرکت لوناوود فنلاند ، معتبرترین تولید کننده ترمووود جهان ، سعی در رفع نیازهای کشور منطبق بر استانداردها و تکنولوژی های روز اروپا را دارد و بدین وسیله آمادگی خود را جهت بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات فنی و اجرایی در جلسات مشترک با شما کارفرمای محترم اعلام می دارد . امید به اینکه توفیق همکاری در پروژه های شما میسر گردد.

صنایع چوب فن آوران ایرانیان (کارگو وود)

صنایع چوبی کارگو تولید کننده پنجره های چوبی سه جداره با استفاده از پیشرفته ترین فناوری اروپا اولین تولید کننده پنجره های lift&slide و pivot تمام چوب در ایران، تولید کننده شاتر های چوبی داخلی و خارجی

گروه مهندسی کانکت

سیستم نصب تاسیسات کانکت (راهکار های هوشمندانه )شرکت مهندسی ویرام مهام وستا با سابقه 20 ساله مدیران خود در سال 1393 به منظور تخصصی سازی فعالیت های خود در زمینه تامین و پشتیبانی محصولات سیستم های نصب سازه ای و تاسیساتی شکلی حرفه ای به خود گرفت.

تکین مقاوم سازی پیشرفته

انجام پروژه های مختلف در زمینه های تعمیر و مقاوم سازی سازه های فلزی و بتنی ساحلی و فراساحلی، همچنین صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

ماشین سازی اراک (سهامی عام)

انجام پروژه های EPC، طراحی و ساخت تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی، دیگ های بخار فایر تیوپ و واتر تیوپ، پل و سازه های فلزی، تولید انواع فولادهای آلیاژی، شیر و تجهیزات سرچاهی نفت

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

Tolidat.ir All rights reserved ©