شرکت های خدمات غرفه سازی نمایشگاه

شرکت های خدمات غرفه سازی نمایشگاه X

سرو پارس

سرو پارسشرکت سرو پارس سالهاست که با توجه به رقابت های پر شتاب اقتصادی در دنیای امروز سعی کرده در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، خدماتی شایسته شأن والای مشتریان خود ارائه کند. مدیریت شرکت سرو پارس، که همواره طراحی غرفه های نمایشگاهی را به صورت یک پروسه متشکل از مراحل مختلف می بیند، پیش از هر چیز سعی دارد تا فرآیند طراحی غرفه ها را از یک سو با در نظر گرفتن هویت سازمانی، جایگاه و پیشینه مشتریان و از سوی دیگر هماهنگ با فعالیت های حرفه ای آنان، در همان مقطع زمانی انجام می دهد. شرکت سرو پارس، اگرچه شهرت و اعتبار خود را به واسطه خلاقیت و ارائه خدمات مطلوب در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی برای سازمان ها کسب کرده، از خدمات رسانی در دیگر زمینه ها نیز غافل نبوده و همواره سعی داشته تا به سازمان های مراجعه کننده راه حلی جامع و کامل ارائه دهد.

نوآوران رسام فیدار

پروژه های خود را با اطمینان خاطر به سرانجام برسانید. شرکت نوآوران رسام فیدار با کادری مجرب آمادگی خود را جهت ارائه برترین و تخصصی ترین خدمات در زمینه طراحی، اجرا و اطلاع رسانی بصورت کاملا پیشرفته اعلام میدارد. تیم ما با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی، معماری، دکوراسیون داخلی، برگزاری همایش، تبلیغات و اطلاع رسانی و … را دارا میباشد و در مراحل مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است.

گروه طراحی آراد

طراحی سه بعدی و اجرای دکوراسیون داخلی، غرفه های نمایشگاهی، طراحی و اجرای کاتالوگ 2D , 3D (دو بعدی و سه بعدی)

سهلان نما

سهلان نما در زمینه تتولید پارتیشن (دکوراسیون نمایشگاهی و فروشگاهی) فعالیت میکند

نما سازان

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی به صورت سیستم های مدولار و اسپیس فریم، ساخت و ساز ویژه، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، پارتیشن بندی فضاهای داخلی، دفاتر کار، فروشگاه ها، کارخانجات، دیوارکوب، مبلمان اداری

گروه طراحان آرا نو

مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی غرفه سازی نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی، سازه های قابل حمل نمایشگاهی، گرافیک، کابینت آشپزخانه، کمد دیواری

هنر آریایی مطلق

طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی، برگزاری همایش، سمینارهای داخلی و خارجی، گردهمایی، نشست های بین المللی، مشاوره در زمینه های فوق

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی شرکت های خدمات غرفه سازی نمایشگاه در سایت تولیدات

با توجه به اینکه هر ساله تعداد زیادی از نمایشگاه های گوناگون در سراسر کشور برگزار می شوند، لذا مجری و یا شرکت برگزارکننده نیاز دارد که بداند چه شرکت هایی در زمینه ی خدمات غرفه سازی نمایشگاه فعالیت دارند. در واقع این شرکت ها تمام خدمات اجرای نمایشگاه از ساخت تا اجرا را در اختیار مشتری قرار می دهند.

به همین جهت ما در سایت تولیدات لیست کامل، شرکت های غرفه سازی تهران و سایر شهرهای ایران را برای شما آورده ایم تا در هر کدام از شهرهای ایران قصد برگزاری نمایشگاه را داشتی،  بتوانید از خدمات آن ها استفاده کنید.

شرکت های غرفه سازی نمایشگاه چه خدماتی را در سایت تولیدات ارائه می دهند؟

شرکت های خدمات غرفه سازی نمایشگاه از نقطه ی شروع تا اتمام پروژه، شما را همراهی می کنند. پس در نتیجه آشنایی با انواع خدمات آنها امری ضروری است که ما در ادامه به آن می پردازیم.

  1. طراحی سه بعدی و اجرای دکوراسیون داخلی، غرفه های نمایشگاهی، طراحی و اجرای کاتالوگ 2D , 3D (دو بعدی و سه بعدی)
  2. تولید پارتیشن های گوناگون  (دکوراسیون نمایشگاهی و فروشگاهی)
  3. ارائه ی  غرفه های خودساز
  4. طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی به صورت سیستم های مدولار و اسپیس فریم
  5. تولید سازه های قابل حمل نمایشگاهی مانند: گرافیک، کابینت آشپزخانه، وکمد دیواری
  6. برگزاری همایش، سمینارهای داخلی و خارجی، گردهمایی، نشست های بین المللی، مشاوره در زمینه های گوناگون برگزاری نمایشگاه
  7. مدیریت و برنامه ریزی نمایشگاه

به همین جهت ما  در سایت تولیدات به ارائه ی لیست کامل شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی پرداخته ایم تا شما بتوانید به خوبی آن ها را شناسایی و انتخاب کنید.

شرکت های غرفه سازی نمایشگاه در سایت تولیدات را چگونه می توان پیدا کرد؟

تمام شرکت های غرفه سازی گرید a و شرکت های برتر در این حوزه دارای یک پروفایل جداگانه برای خود هستند، تا بتوانند به خوبی خدمات خود را معرفی کنند. پس در نتیجه می توان با مراجعه به آن ها در سایت تولیدات، بهترین شرکت ها غرفه سازی ایران را پیدا کرد.

این پروفایل شامل: قیمت غرفه سازی نمایشگاه، نوع خدماتی که توسط این شرکت ها ارائه می شود،چگونگی دریافت مشاوره از آنها و آدرس به همراه شماره ی تلفن شرکت های مذکور بارگذاری شده است.

در واقع این پروفایل همان هویت آن ها بوده که به راحتی قابل مشاهده است و علاوه بر این موضوع، مخاطب می تواند با مقایسه ی هریک به بهترین انتخاب برسد.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©