شیشه و آینه

شیشه و آینه X

شیناسازه آریانا

شرکت شینا سازه آریانا از شرکتهای زیرمجموعه گروه شرکتهای شینا است و در حوزه بازرگانی تجهیزات نما، شیشه و یرآق آلات فعال می باشد. کیفیت بالاتر این برند نسبت به محصولات مشابه باعث شده است در حال حاضر شرکت شینا سازه آریانا نامی معتبر در صنعت شیشه و نمای ساختمان به حساب می آید . همکاری با برندهای برتر در تجهیزات نما و صنعت شیشه میتوان دلیلی بر سابقه درخشان و خوش نامی این شرکت باشد. یرآق آلات با برند شینا محصول خاض و منحصر به فرد این شرکت است .همچنین در انتخاب سایر محصولات کیفیت کالا مهمترین دلیل انتخاب مشتری بوده است. شرکت شینا سازه آریانا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می کند و شعار این شرکت جلب رضایت مشتری است. با بررسی کارشناسان این شرکت ، ورود محصولات جدید و فعالیت بیشتر در بازارهای داخلی و خارجی، در اهداف این شرکت قرار دارد.

شرکت شیشه سازان جام ایمن

شرکت تولیدی شیشه سازان جام ایمن (سهامی خاص) در سال 1373 با هدف تولید و فروش محصولات شیشه ای در داخل و خارج از کشور با کیفیت بالا با شماره ثبت 248330 در تهران تاسیس شد. این شرکت دارنده استانداردهای 2385 و 5004 از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده شیشه های لوازم خانگی در کشور با سابقه درخشان قادر به تولید انواع شیشه های اجاق گازهای رومیزی ( تک الی شش شعله ) ، انواع شیشه های درب ، پنل و بدنه هود های تخت و خم ( حفره دار و بدون حفره ) ، انواع شیشه های اجاق های مبله ( درب رو ، سوئیچ برد ، درب دوبل ، درب فر و درب گرمخانه ) ، انواع شیشه های یخچال ، شیشه های بخاری ، درب فر تو کار و پنل های فر توکار ، انواع شیشه های سینک ، شیشه های درب فر های برقی و شیشه های چایساز ، ترازو ، شیشه های پرژکتور ، مانیتور های پزشکی و … می باشد . همچنین این شرکت قادر به تولید انواع شیشه های تخت و خم تک جداره و دوجداره ، نمای ساختمان ، شیشه های لمینت و لیمنت خم ، شیشه های پارتیشن ، انواع شیشه های درب و پنجره و شیشه های تخت و خم کابین دوش از ضخامت 4 میلیمتر الی 20 میلیمتر در ابعاد مختلف می باشد.

صنایع پیشرفته ام دی اف آمارد لزیر آمل

تولید انواع فرآورده های بتن سبک (پوکه ای، لیکا و سیمانی)، نماینده انحصاری کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی در زمینه واردات مصالح و لوازم ساختمانی (بتن پارچه ای، پمپ و اتصالات صنعتی و فیلم مقاوم سازی شیشه)

تهران پویان برنا

تولید کننده پوشش های گرانیتی نما و داخل با نام PUI Ping، تولید کننده پانل های فایبرگلاس، تولید کننده سقف های کاذب، آئینه های رنگی

کارخانجات شیشه اردکان

تولید انواع شیشه به روش فلوت شامل شیشه ساده، شفاف، شیشه رنگی، رفلکس، دو جداره، لمینت، سکوریت، آئینه و شیشه خودرو با استانداردهای روز اروپا

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

Tolidat.ir All rights reserved ©