صنعت داروسازی

صنعت داروسازی X

راد طب نقش جهان

تولید محصولات و تجهیزات بیمارستانی-تولید محصولات و تجهیزات استیل بیمارستانی-انواع ترالی از جمله ترالی اورژانس- ترالی دارو و پایه سرم-هتلینگ بیمارستانی-سینک بیمارستانی و تجهیزات استیل اتاق عمل-میز و قفسه استیل-کابینت-انواع کمد و کابینت-تخت معاینه

چابك صنعت پيشگام

تولید کننده انواع یو.پی.اس- اینورتر-شارژرصنعتی-رکتیفایر-منبع تغذیه-استابلایزر-سولارخورشیدی و تابلوهای صنعتی AC,DC با مارک CSP-ارائه یو.پی.اس های SIEL-BORRY-ASTRID ایتالیا-ارائه یو.پی.اس های داینامیک Euro Diesel بلژیک-ارائه دستگاههای دیزل ژنراتور مارک Margen ایتالیا-ارائه استابلایزرهای مارک ORTEA ایتالیا.-انجام تعمیرات اینورتر سه فاز و تک فاز و DC - موتور های الکتریکی Dc و Ac - باتری شارژر و Ups در ظرفیت های مختلف-انعقاد قرارداد و اجراي سرويس و نگهداري محصولات يو پي‌اس ،استابلایزر- منبع تغذیه-باطری شارژرهای صنعتی و ریلی و ژنراتورارائه باطري Ni-Cad و Sealed Lead Acid .اجراي عمليات نصب و راه اندازی يو.پي‌.اس- استابیلایزر-اینورتر -موتورهای صنعتی و ریلی ،منبع تغذیه و ژنراتورکوپله و مونتاژ ژنراتورهای دیزلی- گازی

نبید داروی ایرانیان

شرکت نبید داروی ایرانیان سرفراز است که توانسته داروی بي همتا را برای جهانیان به ارمغان آورد. سلامت ترین و ارزان ترین داروی دنیا برای کنترل خونریزی ،ضد درد، التهاب و ورم تمامی زخم ها و جراحات علی‌الخصوص بیماری های مرتبط به دهان، دندان، لثه و گلو، کشیدن دندان عادی، زخم لوزه، قطره نبید در کلیه زخم ها و عمل های جراحی کاربری داردو یا هرگونه زخمی که در بدن بوجود می اید میتوانید از قطره نبید دارو برای ضد عفونی و درمان استفاده کنید.و هیچگونه نیاز ی به آنتی بیوتیک و مسکن ندارد..

آریا طب گادزا

شرکت گادزا در سال ١٣٨٨ در تهران به منظور تولید در زمینه تجهیزات دندانپزشکیبه خصوص تجهیزات فوق پیشرفته از کشور های صاحب صنعت و تکنولوژی بمنظور پیشرفت سطح خدمات دندانپزشکی و ارائه این محصول به دندانپزشکهای محترم کشور تاسیس شد.تامین نیاز دندانپزشکان در استاندارد های جهانی از اهداف شرکت بوده و به همین منظور طی این سال ها تلاش کردیم تا از بزرگترین برند های جهانی باشیم.

داروسازی اسوه

تولید داروهای بیماری های خاص مانند ام اس، سرطان، نقص انزیم ها در بدن، تالاسمی ، داروهای مربوط به پیوند اعضا، ز اين ميان مي‌توان به دفراسيروكس ، نيتيزينون، گلاتيرامراستات ، ايماتينيب، كپسيتابين، اگزمستان، مايكوفنولات، اريتروپوئتين، بوسنتا) و ... اشاره نمود.

آرمان جاوید سلمان

شرکت آرمان جاوید سلمان (تجهیزات پزشکی سلمان) فعالیت خود را با ساخت محصولاتی جزیی چون ویلچر، پایه سرم دیواری و ستونی، ساکشن و... عمدتا با هدف تولید صندلی تخت خوابشوی همراه بیمار آغاز نمود.

آروند فن پارس

تجهیزات استریل، طراحی و ارائه راه حل های مناسب جهت تجهیز بخش C.S.S.D و همچنین تأمین تجهیزات و ملزومات مصرفی بخش C.S.S.D در مراکز درمانی

مهران طب مد

شرکت مهران طب مد به عنوان اولین تولید کنندگان انواع تخت بیمارستانی یک شکن، تخت بیمارستانی دوشکن، تخت بیمارستانی سه شکن، تخت بیمارستانی ویژه بخشهای ICU و CCUبیمارستانی و دیگر تجهیزات بیمارستانی در ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

اکبریه

دکتر علی اکبر اکبریه در سال 1269 در تبریز شرکت دارویی اکبریه را افتتاح کرد و تا به امروز در گروه معتبرترین داروسازی های ایران قرار دارد .زمینه ی فعالیت این داروسازی در زمینه ی واردات دارو و مواد اولیه داروئی, دامی, غذایی, بهداشتی, آرایشی و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی است.

لابراتوار شهر دارو

شرکت فارمکس تحت عنوان نام شهردارو بیش از 40 سال است که مشغول تولید در عرصه فرمولاسیون و تحقیقات دارویی ، تولید اشکال مختلف دارویی و همچنین آرایشی و بهداشتی به طور قدرتمندی مشغول به فعالیت است.یکی از اهداف شهردارو همگام بودن با استانداردهای جهانی و دستیابی به اصول gmp است که در این راستا از کادر مجرب و دستگاه های مدرن استفاده میکند.

داروسازی زهراوی

تولید کننده داروهای انسانی در اشکال مختلف دارویی (قرص, کپسول, آمپول), تولید کننده شکل دارویی کپسول نرم یا پرل در ایران, تولید کننده داروهای  تضعیف کننده سیستم ایمنی (کاربرد در پیوند اعضاء)

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

Tolidat.ir All rights reserved ©