فراورده های انواع آلیاژ آهنی و غیر آهنی

فراورده های انواع آلیاژ آهنی و غیر آهنی X

آلومینات

درباره آلومیناتمجتمع تولید صنعتی آلومینات در سال 1359 و در بحبوحه روزهای آغازین جنگ تحمیلی توسط محمد جواد ایمانی راد بنیان گذار این برند معتبر در صنعت تولید قطعات تخصصی آلومینیوم شروع بکار کرد . حرکت آغازین آلومینات در صنعت آلومینیوم با راه اندازی خطوط آنادایزینگ شکل گرفت و خط آنادایز آلومینات در اراک که مهد صنعت آلومینیوم ایران نیز می باشد راه اندازی شد .آلومینات با طراحی و ساخت وان های عظیم الجثه و به کار گیری بهترین تجهیزات ممکن در آن زمان تحولی در صنعت آنادایز و آبکاری فلزات ایجاد کرد. از سوی دیگر مهندس ایمانی‌راد سریعا نسبت به اعزام نیروهای خود به خارج از کشور برای طی دوره های آموزشی معتبر در زمینه آنادایزینگ اقدام نمود. بلافاصله پس از راه اندازی خطوط آنادایزینگ آلومینات نسبت به راه اندازی خطوط تولید شمش های آلومینیومی معروف به پاچه بزی نیز اقدام نمود و درصدد توسعه حیطه فعالیت خود برآمد.در حقیقت خطوط آنادایزینگ و تولید شمش های آلومینیویمی ماشینی هسته اولیه شکل گیری مجموعه تولیدی صنعتی آلومینات بود . با گذشت زمانی قریب به شش سال مدیرعامل این مجموعه تصمیم به گسترش و توسعه خطوط تولید گرفت . به بیان دیگر تفکر قالب در نزد مدیریت آلومینات حرکت به سوی راه اندازی تمامی خطوط تولید مرتبط با قطعات آلومینیوم بود . در گام بعدی پرس های اکستروژن به مجموعه اضافه شدند و در کنار آن فضای تولید نیز گسترش یافت .

شرکت قشونی

گروه صنعتی قشونی به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید مقاطع برنجی و محصولات نیمه ساخته برنجی از سال ۱۳۴۶ به همت مرحوم ایرج قشونی آغاز بکار کرد و سپس فرزندان اقدام به توسعه و بهبود مستمر تولیدات خود نمودند.این کارخانه در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در فضایی به مساحت ۲۰/۰۰۰ متر مربع استقرار یافته است.خوشبختانه این شرکت توانسته است با توسعه و بهبود فرایندهای تولیدی و نیز بهره مندی از نیروی کار متخصص و مجرب، تحولی شگرف در صنعت تولید محصولات و مقاطع فلزی غیرآهنی ایجاد نماید. در حال حاضر این مجموعه محصولات مختلفی از جمله مقاطع توپر و توخالی و نیز یبلت برنجی را از طریق فرآیند ریخته گری پیوسته، و مقاطع توپر برنجی را از طریق فرآیند اکستروژن تولید مینماید.موفقیت ما تاریخچه ای قابل تامل دارد.آنچه که ما را از دیگران متمایز مینماید،ساختار منحصر بفرد ماست که به پشتوانه همت و تلاش شبانه روزی بالغ بر ۲۵۰ نفر از نیروهای متخصص ایرانی شکل گرفته است.این مجموعه طی سالیان متمادی، توانسته است با تولید محصولات با کیفیت، گامی موثر در پیشرفت و رفع نیازهای صنایع مختلف تولیدی داخلی و خارجی برداشته و از این طریق سهمی در جهت رشد و اعتلای صنایع مختلف داشته باشد.گرچه این مجموعه مسیری پر فراز و نشیب را تا دستیابی به اهداف فعلی خود طی نموده است اما همچنان راهی بسیار طولانی تا رسیدن به اهداف والای خود و فتح قله های موفقیت در پیش دارد.

بانی بست پارس

ﺗﺎرﯾﺨﭽﻪ ﮔﺮوه ﺗﻮﻟﯿﺪى و ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ ﺑﺎﻧﻰ ﺑﺴﺖ ﭘﺎرسگروه تولیدی و بازرگانی بانی بست پارس با برند bbp ، با همت تعدادی از متخصصین باتجربه حوزه صنعت و مهندسی ، در سال 1396 با ﻣﺤﻮرﯾــﺖ ﻃﺮاﺣــﻰ و ﺗﻮﻟﯿــﺪ ﻣﺤﺼــﻮﻻت ﻧﻮﯾــﻦ ﺻﻨﻌــﺖ ﺳــﺎﺧﺘﻤﺎن ﺗﺎﺳــﯿﺲ و ﺷــﺮوع به کار نمود.در ﮔﺎم ﻧﺨﺴــﺖ، ﺑــﺎ ﺗﻮﺟــﻪ ﺑــﻪ ﻧﯿــﺎز ﺻﻨﻌــﺖ ﺳــﺎﺧﺘﻤﺎن ﺑــﻪ ﺳــﺎﭘﻮرت ﻫﺎى ﻣــﺪوﻻر ﺗﺎﺳﯿﺴــﺎﺗﻰ و ﻣﻌﻤــﺎرى و وارداﺗﻰ ﺑــﻮدن اﯾــﻦ محصولات تصمیم به ﻃﺮاﺣــﻰ و ﺗﻮﻟﯿــﺪ ﺑﺴــﺖ و ﺳــﺎﭘﻮرت ﻫﺎى ﺗﺎﺳﯿﺴــﺎﺗﻰ و ﻣﻌﻤــﺎرى ﮔﺮدﯾــﺪ. از اﻫــﺪاف اﺻﻠــﻰ اﯾــﻦ ﺷــﺮﮐﺖ، ﺗﻮﻟﯿــﺪات ﻣﺒﺘﻨــﻰ بر استانداردهای روز دنیا و نیز ارایه خدمات فنی و مهندسی متناسب با آنها می باشد . ﺗﻮﺟــﻪ ﺑــﻪ ﺷــﺮاﯾﻂ ﺑﻮﻣــﻰ ﭘﺮوژه ﻫــﺎ و ﻧﯿــﺰ ﻣﺴــﺎﺋﻞ ﻃﺮاﺣــﻰ، ﺗﺎﻣﯿــﻦ و اﺟــﺮاى اﯾــﻦ ﻣﺤﺼــﻮﻻت در ﭘﺮوژه ﻫــﺎ، از دیگر نکاتی است که مد نظر مدیران این مجموعه قرار دارد.ﯾﮑــﻰ از اﻫــﺪاف این مجموعه اشتغال زایی برای ﺟﻮاﻧــﺎن اﯾــﻦ ﻣــﺮز و ﺑــﻮم و ﺑﺮﻃﺮف ﻧﻤــﻮدن ﻧﯿﺎزﻫــﺎى ﺣــﻮزه ﺗﺎﺳﯿﺴــﺎت و ﻣﻌﻤــﺎرى ﺳــﺎﺧﺘﻤﺎن ﺑــﺎ ﺗﮑﻨﻮﻟــﻮژى ﻧﻮﯾــﻦ روز دﻧﯿــﺎ در داﺧــﻞ ﮐﺸــﻮر ﻣــﻰ ﺑﺎﺷــﺪ. ﺣــﻮزه ﻣﺤﺼــﻮﻻت ﺑﺎﻧــﻰ ﺑﺴــﺖ ﭘــﺎرس ﺷــﺎﻣﻞ ﻃﺮاﺣــﻰ و ﺗﻮﻟﯿــﺪ اﻧــﻮاع ﺑﺴــﺖ ﻟﻮﻟــﻪ، ﭘﺮوﻓﯿــﻞ، اﻧــﻮاع اﺗﺼــﺎﻻت و ﻗﻄﻌــﺎت ﻣﺮﺗﺒــﻂ ﻣﻰ ﺑﺎﺷــﺪ.

آهن پرایس (خرید مطمئن آهن آلات)

ما بیش از ۵۰ سال سابقه و تجربه در بازار آهن و فولاد داریم.در شهرهای تهران، اصفهان، همدان و تبریز دفاتر فروش فعال داریم. ۱۰۰۰نفر پرسنل حرفه‌ای در مجموعه دفاتر ما فعالیت می‌کنند.نمایندگی انحصاری فولادهای آلیاژی بهلر اتریش هستیم. نمایندگی انحصاری اره های نواری کسمک ترکیه در ایران هستیم. نمایندگی رسمی و عاملیت فروش چندین کارخانه داخلی را داریم. فروش آهن آلات در آهن پرایس با ضمانتنامه کتبی کیفیت و قیمت است. بازرسی قبل از ارسال برای تمامی محصولات خریداری شده انجام می‌شود. امکان خرید اعتباری و چکی آهن آلات برای مشتریان ما فراهم است. در آهن پرایس صفر تا صد خدمات مورد نیاز مشتریان انجام می‌گیرد. به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه و ... صادرات داریم. خرید مطمئن، راحت و سریع آهن آلات را با ما تجربه کنید

سپد پسچ یزد

در سال 1393 بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهر کشور با نام صنایع مفتولی سپند پیچ یزد در زمینی به مساحت 85 هزار مترمربع تاسیس گردید.پشتوانه این افتتاح ، 30 سال فعالیت مستمر و کسب تجارب ارزشمند در صنعت پیچ و مهره با نام تجاری چهره یزد (CHY) بود و در حقیقت سپند پیچ یزد (PSY) در راستای طرح توسعه شرکت چهره یزد تاسیس گردید.هدف از این سرمایه گذاری، تامین نیاز صنایع داخلی، جلوگیری از واردات عمدتا بی کیفیت و بومی سازی دانش فنی این صنعت بود. بدین منظور بزرگترین کارخانه تولید پیچ و مهره کشور با پیشرفته‌ترین و به روز ترین ماشین آلات و فن آوری های نوین در این حوزه تجهیز گردید.

صنایع فلزی توحید

این مجموعه اولین تولید کننده تسمه خاک مسلح در ایران می‌باشد. که با توجه به امکانات خود تهیه کلیه وسایل و متعلقات جهت اجرای پروژه‌های خاک مسلح را تامین می‌کند. این محصول طبق نمونه فرانسوی آن، توسط این مجموعه در ایران به تولید می‌رسد. خاک مسلح از اواخر دهه 40 در ساختار دیوارهای نگهبان به ویژه در شیب‌راه‌های دستیابی پل‌ها، پایه‌های کناره پله‌ها، دیوارها کناری آبروها، مسیل‌ها و معادن، حوضچه‌های رسوب‌گیر و دیگر موارد مورد استفاده بسیار قرارگرفته، به گونه‌ای که از کانادا تا ژاپن و اقیانوسیه بناهای متفاوت که با این روش اجرا شده‌اند، بسیارند. لازم به ذکر است که به علت گسترش در نقاط مختلف دنیا و تنوع موقعیت‌های جغرافیایی و اقلیم، روش خاک مسلح باید دائماً خود را با شرایط جدید وفق دهد این امر باعث می‌شود که خاک مسلح همواره در حال پیشرفت و بالا بردن کیفیت کار خود باشداین مجموعه با توجه به تجربه 30 ساله در ساخت و تولید مقاطع فلزی، توانایی تولید انواع مقاطع تو پر (گرد، تسمه، چهار پهلو، مقاطع سفارشی) و طراحی ساخت و پیاده ‌سازی استراکچرهای فلزی را داراست. همچنین این مجموعه توانایی زنگ‌زدایی بصورت اسید‌شویی و سند‌پلاست و اجرای انواع پوشش‌های مختلف فلزات از جمله گالوانیزه کردن و اجرای پوشش‌های پلی‌ونیل و انواع رنگ‌های اپوکسی را بر روی انواع مقاطع فلزی را دارد.صنایع فلزی توحید با توجه به امکانات و تجهیزات خود از جمله سالن تولید و مونتاژ خود در حدود 2000 متر مربع و انواع دستگاه‌های جوش co2 و زیرپودری و همچنین ابزارهای دقیق کاری و حتی سالن تراشکاری توان ساخت تولید سازه های پیچ و مهره وجوشی و انواع سازه‌های فضایی با اشکال مختلف را با کمک مهندسین و متخصصین اجرایی خود، در این زمینه را دارد.

کاسپین استیل

کاسپین استیل از سال 1390 با اتکا بر ارتباطات گسترده جهانی در حوزه مشاوره، تهیه و تامین محصولات فولادی از اقصی نقاط جهان فعالیت نموده و در این راستا تا قبل از خروج دولت آمریکا از برجام نمایندگی شرکتهای مطرح فولادی جهانی نظیر Samsung C&T کره، TISCO چین،Essar Steel و ArcelorMittal هند را دارا بوده است. مضاف بر این در همان سال ها با واردات محصولات فولادی از جمله ورق های مغناطیسی یا ورق های سیلیس، ورق های استنلس استیل، ورق های نورد گرم و توزیع آن ها بین مشتریان داخلی توانست حوزه فعالیتهای تخصصی خود را گسترش دهد.در اوایل سال ۱۳۹۶ با توجه به رشد تولید محصولات فولادی در داخل کشور، فعالیت شرکت در راستای تامین و خرید عمده از تولیدکنندگان داخلی و توزیع این محصولات توسعه یافت. همچنین با ایجاد زیر ساخت های موردنیاز در امر صادرات کالا های فولادی با تاسیس شرکت سنترال ویستا جنرال تریدینگ در منطقه آزاد صحار در کشور عمان فعالیت بازرگانی خود را وسعت بخشید.

تولیدی صنعتی ساتراپ جهان (سهامی خاص)

شرکت ساتراپ جهان با بیش از 20 سال تجربه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در عرصه تولید قطعات دایکاستی از سال 1372 وارد عرصه صنعت کشور شده و موفق گردید در سال 1380 شرکت تولیدی و صنعتی ساتراپ جهان را تاسیس کند و با کسب استـانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت و گواهی فعالیت از صنایع کل استان تهران و اتحادیه فلزتراشان در کنار آن اصول مشتری مداری به سرعت مراحل ترقی را طی کند و در این راستا توانسته با موفقیت های بدست آمده شرکت های بزرگی را بسوی خود جلب کند. مدیران و کارکنان ساتراپ برای رسیدن به اهداف بلندخویش از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

مس آلیاژ

این شرکت در سال 1374 در تهران در زمینه تولید مقاطع برنجی تاسیس و شروع به کار نمود.مدیریت و موسس شرکت در مقطع فوق لیسانس مکانیک و گرایش متالوژی از آلمان در سال 1979 فارغ التحصیل گردیده و در دوران دفاع مقدس در پایگاه صنایع دفاعی بیشتر در زمینه تولید مصالح برنجی مورد نیاز و فرم دهی آن فعالیت نموده است.شرکت مس آلیاژ در حال حاضر با در اختیار داشتن حدود 40 نفر پرسنل و کارمند در بخش ها و واحد های مختلف در زمینه تولید انواع مقاطع برنجی، لوله و کلکتور برنجی فعال میباشد .

فولاد ماهان سپاهان

شرکت فولاد ماهان سپاهان، تولید کننده انواع لوله و پروفیل در سال 1383 با ظرفیت اسمی 300،000 تن تاسیس و در سال 1387 به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت در حوزه های مختلف صنایع از جمله انرژی ( گاز، نفت، آب ) و ساخت و ساز از کاربردهای وسیعی در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. بهبود مستمر کیفیت فرآیندها و محصولات به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و سایر ذینفعان، برترین هدف و تعهدی غرورآمیز برای سازمان، مدیران و کارکنان آن میباشد.

بهمن پروفیل

شرکت بهمن پروفیل اراک قدرت تولید، ساخت ، خدمات و تعهد رسیدن به کیفیت مورد نیاز مشتری را دارد . ما روش های آسان برای رسیدن به اهداف مورد نظر مشتری را ارائه میدهیم و شما میتوانید با مشورت تیم های مجرب ما ، آسان ترین راه برای براوردن نیازتان را به پشتوانه ی کتابخانه استانداردهای اکستروژن، قالب های سفارشی، تجهیزات ساخت و تولید و امکانات رنگ پودری و آنادایزینگ انتخاب کنید .

توان کاوش شکیبا ( آهن ملت )

تامین کننده و عرضه کننده کلیه آهن آلات صنعتی و ساختمانی از منابع معتبر ایرانی و خارجی ورق های گالوانیزه، آلیاژی، سیاه، روغنی، استیل، انواع قوطی، پروفیل نبشی(مساوی- غیر مساوی) ، ناودانی، تیر آهن، لوله، میلگرد یا آلیاژ های مختلف

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:
Tolidat.ir All rights reserved ©