محصولات کشاورزی

محصولات کشاورزی X

پارس زنبق (سهامی خاص)

شرکت پارس زنبق (سهامی خاص) فعالیت خود را در زمینه تولید انواع چای کیسه ای، بسته بندی چای و زعفران از فروردین ماه ۱۳۶۴ آغاز نموده است. ما اولین تولید کننده چای با زعفران، چای با هل ، دارچین و لیمو در ایران هستیم. در سال 1380 موفق به تولید محصولی منحصر به فرد و انحصاری بنام اکسیر شدیم که ترکیبی است از بهترین گل زعفران ، گل محمدی و هل ، که نوشیدن آن را بویژه توصیه میکنیم . تمامی محصولات این شرکت از بهترین مواد اولیه و کاملا طبیعی تولید شده و با دستگاه های پیشرفته ایتالیایی تمام اتوماتیک ایما بسته بندی میگردد.تمامی محصولات ما مطابق با استاندارد های ملی ایران می باشد و سالهاست که مفتخر به نشان استاندارد ایران شده ایم. می شود ما طی 36 سال فعالیت خود سعی نمودیم بهترین باشیم و صد البته مشتری مدار.این مسیر روشن با محصولات و دمنوش های جدید مانند گذشته اعتماد ساز شما عزیزان خواهد بود.

تهران خیابان سمیه بین مفتح و فرصت ساختمان ۱۳۲ طبقه اول واحد ۱۳

تلفن: 021۸۸۸۳۵۴۳۵ -۸۸۸۳۶۸۲۵

جهاد سبز

مطالعه، طراحي، ارائه خدمات مشاوره‌اي و فني و مهندسي، بهره‌برداري، اجرا، احداث و مديريت امور توليدي، خدماتي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي در داخل و خارج از كشور. خريد، فروش، اجاره و معاوضه اراضي و مطالعه، مشاوره، طراحي و اجراي طرح‌هاي آماده سازي اراضي به كاربري‌هاي مختلف در داخل و خارج از كشور. تهيه، توليد، فرآوري و توزيع و ترانزيت انواع نهاده‌ها و فرآورده‌هاي كشاورزي و منابع طبيعي در سطح ملي و بين‌المللي. انجام كليه عمليات بازرگاني داخلي و بين‌المللي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي. اجراي پروژه‌هاي آموزشي، تحقيقاتي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي. تهيه طرح‌هاي مطالعاتي در امور كشاورزي، منابع طبيعي و محيط زيست. آماده سازي، مديريت و بهره‌برداري از عرصه بوستانها، پارك‌هاي جنگلي، تفرجگاههاي تفريحي و توريستي. سرمايه‌گداري و مشاركت با اشخاص حقيقي و حقوقي در موضوعات فعاليت شركت در داخل و خارج از كشور.

زعفران نادر

تولید و بسته بندی زعفران شرکت کشت و صنعت نادر در سال 1371 با هدف تولید گلاب ، عرقیات گیاهی ، انواع شربت، مربا ، اسانس و نوشابه ‏های طبیعی تأسیس و اقدامات لازم برای ایجاد یک مجتمع بزرگ تولیدی که در چند فاز به بهره‏برداری برسد را آغاز نمود. از اول این مجموعه با اختصاص 8000 متر مربع در شهرک صنعتی طوس مشهد در سال 1377 و با خطوط گلاب و عرقیات ، شروع بکار نمود

تعاونی تولید کنندگان پسته رفسنجان

تولیدات شامل پسته و مغز پسته در بسته بندی های مختلف، صادرات شامل بازاریابی، بازارسازی، بازاررسانی و مدیریت بازار پسته در مناطق جهان، در مراکز علمی، تحقیقاتی و INC عضو می باشد.

ارمغان گستر سیرجان

ارمغان گستر سیرجان در زمینه عرضه و بسته بندی انواع خرما ز جمله پیارم ،مضافتی،خاصویی و... فعالیت میکند

پسته آراد رفسنجان

پسته آراد رفسنجان در زمینه توليد وبسته بندی و توزیع وصادرات محصول پسته و سایر خشکبار از قبیل خرما ، گردو ، و بادام فعالیت میکند

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

Tolidat.ir All rights reserved ©