پزشکی، سلامتی، آرایشی - بهداشتی

پزشکی، سلامتی، آرایشی - بهداشتی X

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد (همکار سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت و همکار سازمان ملی استاندارد ) آزمایشگاه نمونه آزمای ماد در سال ۱۳۸۲ توسط آقایان مهندس رضائیان(فوق لیسانس صنایع غذایی رئیس اسبق بخش غذا آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت)، دکتر نیاری (دکتری شیمی) و دکتر نظرنیا (دکتری دامپزشکی رئیس اسبق بخش میکروبی آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت) تاسیس گردید. در سال ۱۳۹۶ مدیریت آزمایشگاه ماد به آقای مهندس فرهاد فارغی فوق لیسانس میکروب شناسی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۸ سال سابقه کار مفید مرتبط منتقل می شود. در این مدت تلاش شده است تا با بهره گیری از پرسنل با تجربه و متخصص، نوسازی تجهیزات، فرآیندهای جاری آزمایشگاه را بهبود بخشیده و همچنین با ایجاد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه، بصورت پویا و کارا کیفیت خدمات آزمایشگاه و جلب رضایت مشتریان را افزایش دهیم و این مهم جز با تلاش و پشتکار بی دریغ مدیران و پرسنل آزمایشگاه حاصل نشده است. امید است در راستای بهبود امور، اصلاح و به روزآوری مداوم کلیه فرآیندهای آزمایشگاه و بطور کلی ارتقاء جایگاه آزمایشگاه در راستای فراهم نمودن الزامات وزارت بهداشت و استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین جلب حداکثری رضایت مشتریان خود، بیش از پیش تلاش نموده تا به اخذ استاندارد ISO/IEC 17025 منجر گردد.

نیلوفر آبی

شرکت نیلوفرآبی در سال 1386 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی انواع ماساژهای رایج در حوزه کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و کمپانی های معتبر آموزشی و ارائه دهنده ماساژ، پس از تهیه و تدوین طرح جامع ایجاد مراکز اسپا و ماساژ و با تاکید بر جنبه ریلکسشن، موفق به اخذ مجوز رسمی از مراجع ذیربط گردید و در حال حاضر با دو شعبه هتل بزرگ داریوش و مارینا پارک هتل در جزیره کیش و سه شعبه کوهستان، آریا و آب در شهر تهران، خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه مندان ارائه می نماید .

یگانه طب پارس

در زمینه پزشکی ,الکترونیک و مهندسی پزشکی می باشد که هدف خود را عرضه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی با استانداردهای جهانی به پزشکان محترم,کلینیک ها و بیمارستانهای کشور عزیزمان ایران قرار داده است.

راد طب نقش جهان

تولید محصولات و تجهیزات بیمارستانی-تولید محصولات و تجهیزات استیل بیمارستانی-انواع ترالی از جمله ترالی اورژانس- ترالی دارو و پایه سرم-هتلینگ بیمارستانی-سینک بیمارستانی و تجهیزات استیل اتاق عمل-میز و قفسه استیل-کابینت-انواع کمد و کابینت-تخت معاینه

داروسازی رها اصفهان

شرکت داروسازی رها اصفهان ( سهامی خاص) در شهرک صنعتی صفه واقع در 7 کیلومتری جنوب شهر تاریخی و زیبای اصفهان با زیر بنائی بالغ بر 17 هزار متر مربع احداث شده است. عملیات اجرائی واحدهای داروسازی این شرکت در سال 1383 آغاز و در سال 1389 به مرحله بهره برداری رسیده است. حوزه فعالیت شرکت طبق اساس نامه به شرح ذیل می باشد: الف : تأسیس واحدهای تولیدی جهت تهیه مواد اولیه و انواع فرآورده‌های داروئی و بهداشتی . ب : انجام کلیه امور بازرگانی مربوط به واردات فرآورده‌های ساخته شده داروئی و توزیع در داخل کشور . پ: توزیع و فروش محصولات داروئی و بهداشتی جهت مصارف داخلی و صدور به خارج از کشور . ت: مشارکت و سرمایه‌گذاری در سایر شرکت‌های بازرگانی و تولیدی .

شرکت داروسازی کوثر

شرکت داروسازی کوثر در سال 1352 تحت نام شرکت داروسازی Chemico تاسیس گردید. در آن زمان تولید محصولات دارویی آنتی بیوتیک های خوراکی تحت لیسانس شرکت داروسازی Beecham انگلیس سبد محصولات این شرکت را تشکیل می داد. در گذر زمان و با احداث خطوط جدید تولید داروهای جامد خوراکی غیر آنتی بیوتیکی، دیگر محصولات ژنریک، مکمل ها و فراورده های طبیعی در اشکال دارویی قرص، کپسول، ساشه، شربت و پودرهای حجیم به سبد محصولات این شرکت اضافه گردید. در سال 1400 نیز خط تولیدی داروهای جامد خوراکی با دسته سطح مواجهه 3 و 3 پلاس برای تولید داروهای سیستم مغز و اعصاب و برخی داروهای جدید مشمول این الزامات نیز به خطوط تولید این شرکت اضافه گردید. همچنین با تلاش متخصصان این شرکت پیش بینی می شود اولین داروی بیوسیمیلار این شرکت در سال 1402 وارد بازار گردد.

داروسازی مهر دارو

تولید داروهای انسانی (جامدات) لابراتوار داروسازی مهردارو در سال 1335 با پروانه آقای دکتر مشکین پور در منطقه نارمک تهران شروع به کار کرد. در سال 1352 با نام ساوافارم (SavaPharm) تولید تجاری مجصولات خود را آغاز کرد و بعد از کارخانه داروسازی دکتر عبیدی، دومین تولید کننده دارو در سطح ایران بود. ساوافارم از سال 1364 با نام جدید مهردارو و در محل فعلی (کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج، انتهای خیابان 23) در مساحت حدود 8000 متر مربع با همان مالکیت قبلی به ثبت رسید. مهردارو نخستین شرکتی است که استفاده از نام Generic برای داروها را در سیاست تولید خود قرار داد. این شرکت در حال حاضر با حدود 100 نفر نیروهای متخصص، کارآزموده و مجرب، قابلیت تولید نزدیک به یک میلیارد واحد قرص و کپسول در سال را داراست و فناوری تولید بیش از 50 نوع داروی مختلف، دستاور چهل ساله این شرکت می باشد. در حال حاضر دکتر فضل اله حیدرنژاد مدیرعامل شرکت مهردارو می باشند.

اسکان طب آسیا

واردات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی درباره اسکان طب آسیا شرکت " اسکان طب آسیا" در امور تجهیزات و مواد مصرفی تشخیص و تحقیق در زمینه ایمونولوژی ، پاتولوژی ، آلرژی ، ویروس شناسی ، بیولوژی مولکولی ، بیوشیمی ، شاخصهای سرطانی ، میکروب شناسی ، دامپزشکی ، کشاورزی و همچنین دستگاههای فلوسایتومتری و رنگ آمیزی اتوماتیک فعالیت داشته و با 29 سال تجربه به پشتوانه تیم حرفه ای متشکل از متخصصین ، تکنسین ها ، پزشکان و مهندسان کارآزموده در زمینه های فروش و خدمات پس از فروش ( اموزش ، نصب ،تعمیرات و خدمات 10 ساله ) فعالیت دارد . اسکان طب آسیا پیشتاز در تامین مواد تشخیصی ( High Quality Antibodies) ، کیت ها و دستگاهها برای پاسخ سریع ، روشن و واضح به بیماران سرطانی و اطبا جهت تصمیم صحیح برای درمان سرطان می باشد

کلینیک نور

کلینیک فوق تخصصی نور فعالیت خود را ازسال 1392 با تیم جوان و کارآزموده در زمینه بیماریهای آنورکتال آغاز نمود. فعالیت این مجموعه در این 5 سال رضایتمندی بیماران عزیز را به همراه داشتهفعالیت پزشکان فوق تخصص در این کلینیک در کنار تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن باعث شده روند درمان بیماران عزیز با کیفیت و سهولت بیشتری انجام شود و رضایتمندی مرجعه کنندگان را به همراه داشته است.پرسنل فعال در کلینیک شامل پزشک، مدیر، دستیار پزشک، منشی، بهیار و... مشغول به فعالیت هستند که تمامی آنها سابقه فعالیت در کلینیک های مختلف و غالبا در این زمینه تخصصی را دارا می باشند و تحت یک مدیریت یکپارچه و سیستماتیک در صدد جلب رضایت و راحتی مراجعه کنندگان عزیز هستند

مجموعه آرسس

فروشگاه آرسس از سال ۱۳۸۸ با گردهمایی تیمی متخصص و مجرب در زمینه آرایشی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون یکی از معتبرترین و جامع ترین عرضه کننده های محصولات آرایشی، بهداشتی و عطری در ایران می باشد.رسیدگی به پوست و مو و حفظ زیبایی آنها یکی از اصول اساسی و مهم در روتین زیبایی هر فرد می باشد و نقش بسیار مهمی در کیفیت و کمیت زندگی شما دارد. اما از آن جا که زندگی مدرن امروزه مشغله های فراوانی را در زندگی روزمره مردم ایجاد کرده است، فروشگاه آرسس با هدف صرفه جویی در زمان خرید برای همراهان خود و همچنین ارائه کامل تر و بهتری از محصولات فروشگاه، تصمیم به تاسیس فروشگاه اینترنتی آرسس بیوتی گرفت تا شما عزیزان بتوانید خریدی آسان و مطمئن را با صرف کمترین زمان تجربه کنید

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

Tolidat.ir All rights reserved ©