درباره تولیدات

تولیدات نوعی خدمات نرم افزاری تحت وب است که دایرکتوری جامع و مرجع معتبری جهت معرفی تولیدی های کشور به حساب می آید. تولید کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و صنایع مختلف و ... جهت عضویت در سایت تولیدات موظف اند مدارک قانونی خود را به ما ارائه دهند، که میزان اعتبار مدارک ایشان توسط ما مورد ارزیابی قرار می گیرد. این امر با هدف ایجاد حس اعتماد در جستجوگران صورت می گیرد، تا بتوانند با خاطر آسوده به جستجو پرداخته و از اطلاعات معتبر و صحیح استفاده نمایند. صاحبان مشاغل می توانند اطلاعات خود را به دو صورت در تولیدات درج نمایند. 1- تجاری 2- رایگان

پکیج تجاری

در پکیج های تجاری تولیدات امکان ثبت کلیه ی اطلاعات مربوط به کسب و کار صاحبان مشاغل وجود دارد و امکانات بسیار مفیدی جهت معرفی کامل سازمان در اختیارتان قرار میگیرد. این امکانات شامل ساخت صفحه پروفایل، درج محصولات، درج هرگونه مجوز، پروانه، گواهی استاندارد و سایر اطلاعات مورد نیاز جستجوگران می باشد. پس از درج این اطلاعات توسط ثبت کننده ی آن، اپراتورهای تولیدات صحت اطلاعات را استعلام کرده و سپس تاییدیه نمایش آن را صادر می کنند. در پکیج تجاری مالکیت اطلاعات انحصارا در اختیار همان سازمان است و شخص دیگری دسترسی به ویرایش آن نخواهد داشت.

پکیج رایگان

تنها امکان ثبت اطلاعات پایه وجود دارد، که در بخش ویکی ثبت خواهد شد و مالکیت اطلاعات، مربوط به شخص خاصی نمی باشد. تولیدات دارای تیم پشتیبانی قوی می باشد که در کوتاه ترین مدت پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهند بود.

جهت ثبت نام آسان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

شروع ثبت نام رایگان