معرفی بهترین شرکت های خدمات اینترنت

معرفی بهترین شرکت های خدمات اینترنت X

طلیعه فنون گیتی (گیتی نت)

شرکت طلیعه فنون گیتی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیتی نت در زمینه فروش خدمات اینترنت dialup آغاز و سپس ارایه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران فراهم سازد و با اخذ مجوز isp از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فعالیت های خود را در فروش سرویس های رادیویی اینترنت پر سرعت گسترده تر نماید . مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این شرکت، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، و… است.در ضمن در کنار سایر خدمات خود به عنوان عامل فروش سرویس های اینترنتی شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با مجوز پروانه fcp به شماره ۱۷-۹۴-۱۰۰ ، انتقال داده فن آوا با مجوز پروانه fcp به شماره ۲۳-۹۴-۱۰۰ و حلماگستر خاورمیانه با مجوز پروانه ۲۰-۹۴-۱۰۰ نیز می باشد . اکنون با تجربه ۱۰ ساله و شناخت خواست و نیاز مصرف کنندگان همواره خدمات افتخار خدمتگزاری مردم شریف را در طی سالهای گذشته در کارنامه خود دارد. اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌ طلیعه فنون گیتی را می‌توان در موارد زیر برشمرد: ارایه خدمات برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به اینترنت برای عموم کاربران ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و خدمات تکمیلی آن ارایه‌ی خدمات پهن‌باند ارایه‌ی راهکارهای خاص اینترنت برای سازمان‌ها و موسسات پشتیبانی فنی از کلیه‌ی خدمات ارتباطات دیتا ارایه‌ی خدمات شبکه‌های پیشرفته

میدان رسالت، خیابان فرجام، نرسیده به سراج، ساختمان خلیج فارس، پلاک460 واحد26 و 27

تلفن: 02173400

تراشه سبز تهران

شرکت تراشه سبز تهران در زمره پیشتازان صنعت اینترنت در کشور می‌باشد که در سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر از پیشگامان عرصه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) می‌باشد. این شرکت در سایه تدبیر و ریسک پذیری مدیریت ارشد سازمان و تعهد و تشریک مساعی مجموعه کارکنان در سطوح تخصصی مختلف، موفقیت ها و افتخارات قابل توجهی را نائل گردیده است. شرکت تراشه سبز تهران با درک صحیح از الگوی سامانه‌های پویا - Dynamic System (تداوم در تغییر، تعامل سازنده و مستمر محیط داخلی سازمان با محیط بیرونی شامل بازار هدف و مشتریان، رقبا و دولت جمهوری اسلامی ایران) و با رویکردهای نوین مدیریت مبتنی بر تفکر استراتژیک (تدوین اهداف، تحلیل واقعی از نقاط ضعف، قوت، فرصت‌ها و تهدیدها، شناسائی، تحلیل و توسعه منابع در اختیار، تدوین مسیر رسیدن به اهداف و کنترل مستمر این روند) توانسته است به جایگـاهی بیـش از رضـایت مشـتری دست یافـته و آرمـان "خشنـودی مشتـری" را محقق گرداند.

فرا سیستم فرتاک

شرکت فناوری فراسیستم فرتاک (به شماره ثبت 731 نزد سازمان ثبت شرکت ها) یک مرکز تخصصی ICT می باشد که اساس فعالیت خود را بر فناوری اطلاعات و ارتباطات پایه ریزی نموده است تا از این رهگذر بتواند خدمات متنوع، حرفه ای و پیشرفته ای را در زمینه الکترنیکی سازی و توسعه ارتباطات و ارائه نرم افزارهای مختلف برای مخاطبین و مشتریان خود فراهم سازد. امروزه حضور داشتن در دنیای اینترنت و توسعه ارتباطات و استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها وحتی افراد حقیقی به یک ضرورت غیر قابل اجتناب تبدیل شده است از این رو فراسیستم در جهت فراهم کردن امکان ارتباطات وسیع و حضور قدرتمند شرکت ها و سازمانها و موسسات در اینترنت با هدف تبلیغات بی حد و مرز، تجارت الکترونیک ، ایجاد بازار های بزرگتر، ارتباط مداوم، وسیع و دو طرفه با مخاطبین، ارائه پشتیبانی های گسترده، به حداقل رساندن کاغذ بازی و ... ابزارها و بسترهای لازم را فراهم نموده است. درچند سال اخیر فراسیستم با به خدمت گرفتن نیروهای متخصص، با تجربه و خوش ذوق و با تاکید بر نوآوری و تکنیک بالا، خدمات خود را با کیفیتی متمایز با سایر رقبا به مشتریان خود ارائه داده است که رضایت مشتریان شرکت که اغلب از شرکت ها، سازمانها و موسسات برجسته می باشند، موید این موضوع می باشد. فراسیستم تلاش خویش را به کار بسته تا بتواند از تمام ظرفیتهای خود برای یاری رساندن به مشتریان برای کاستن از مشکلات و افزایش بهره وری آنان با ارائه محصولات و خدمات کاملاً کاربردی و سود آور به آنان استفاده نماید

نت افروز

سایت xzn.ir از تابستان سال ۱۳۹۰ با ارایه هاست رایگان به کلیه کاربران خود شروع به کار کرد . در زمان اندکی به بزرگترین ارایه دهنده هاست رایگان در ایران تبدیل شد . xzn.ir در ادامه فعالیت خود با توجه به نیاز کاربران اقدام به ثبت دامنه ، هاست حرفه ای و… نمود ، تا به این طریق جوابگوی کاربرانی که می خواهند ادامه فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر دنبال کنند باشد . xzn.ir کلیه دامنه های کاربران را با مالکیت ۱۰۰٪ و با ارایه کنترل پنل اختصاصی به هر کاربر ثبت می نماید. در حال حاضر xzn.ir به هر کاربر ۲۰ گیگابایت هاست رایگان ارایه می دهد و میزبان بیش از ۱۵ هزار سایت بر روی سرور های رایگان خود می باشد . امید است با لطف خداوند متعال و سعی و تلاش پرسنل و کارکنان و همکاری کاربران سایت بهترین خدمات را به کلیه کاربران ارایه دهیم .

سگال نت

با توجه به نياز روز افزون به فنآوری و مبادله اطلاعات شرکت آوای سگال نت از سال 1380 با هدف ارائه مجموعه خدمات اينترنتی، اين پديده فراگير قرن که ميرود تا تحولی عظيم در چشم انداز مدلهای ارتباطی آتی جامعه بشری به بار آورد، با تدارک پيشرفته ترين تجهيزات سخت افزاری و نرم افزاری پايه گذاری شد و امکانات خود را گسترش داد. این شرکت با دارا بودن کادری کار آزموده و مجرب با ارائه خدمات و سرویس های ذیل توانسته گامی هر چند کوچک در رشد و تعالی صنعت IT در ایران به ارمغان بیاورد. مهمترین سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت عبارتند از: 1- طراحی و اجرای مراکز داده . 2- نگهداری و بروزرسانی مراکز داده. 3- اجرای پروژه های مخابرانی و مراکز تلفن. 4- نصب و راه اندازی دکل های مخابراتی . 5- ارائه خدمات ترانزیت تلفن بین الملل . 6- ارائه نقاط دسترسی به شبکه دیتا .

مهندسی صفر و یک پرداز

شرکت مهندسی صفر و یک پرداز با نام تجاری صفرویک و مجوز رسمی از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیوئی از سال 1377 همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران ، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از پرسنل با دانش، مجرب و بهترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا ، همواره در تلاش بوده است خود را با جهت گیری های سریع دنیای فن آوری همسو نموده و خدماتی با کیفیت و درخور نیاز مشتریان ارائه نماید. صفرو یک پرداز بر این باور است که استفاده از تکنولوژی روز به تنهایی و بدون اعتلای دانش همکاران داخل شرکت و مشتریان، امکان پذیر نمی باشد ؛ از این رو همکاران صفرویک پرداز همواره سعی در دستیابی به تازه های این صنعت و انتقال دانش آن به مشتریان خود را دارند . صفرویک بقا و پایداری خود را در گرو رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده می­داند شرکت صفر و یک پرداز از یک سو با گسترش محدوده پوشش دهی خود به سراسر کشور از طریق اخذ پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت ( Servco ) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و از سوی دیگر با پشتیبانی 24 ساعته سرویس ها و خدمات و استفاده از تجهیزات سخت افزاری باکیفیت امکان ارائه خدمات ارتباطی مطمئن و مناسبی را برای مشتریان در طول شبانه روز فراهم نموده است. مجموعه مدیران و کارکنان صفر و یک پرداز با پیاده سازی الگو های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی همواره در تلاش به منظور ارتقای سطح کیفیت خدمات خود و رضایت مندی مشتریان خود می باشند .

مروا سیستم

شرکت فنی مهندسی مروا سیستم از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات تکنولوژی اطلاعات در ایران می باشد این شرکت در سال 1374 تاسیس گردیده است و در نزدیک به 3 دهه سابقه فعالیت خود همواره تلاش نموده است با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه نماید. آغاز فعالیت شرکت مروا با ارائه خدمات دسترسی به اینترنت بوده است و در حال حاضر نیز شرکت در این زمینه به ویژه در مورد تامین پهنای باند سازمان ها و شرکت ها فعالیت می نماید اما همزمان با رشد دسترسی به اینترنت در کشور و گسترش فرهنگ استفاده از تکنولوژی اطلاعات شرکت مروا نیز فعالیت خود را در رشته های مختلف این صنعت گسترش داده است و با تاسیس شرکت های زیر مجموعه و کسب مجوزهای لازم خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید. مهم ترین زمینه های فعالیت شرکت در حال حاضر عبارتند از : ارائه خدمات دسترسی به اینترنت ارائه خدمات تلفن بین الملل (voip) ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت ارائه خدمات میزبانی وب (hosting) ارائه خدمات تبلیغات نوین از طریق تلفن و پست الکترونیک ( مروا جایزه)

گروه ارتباطات ماهواره ای سامان

گروه ارتباطات ماهواره‌ای سامان با سرمایه‌‎گذاری بخش خصوصی و چند شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1383 تاسیس گردید. پیرو اجرای اصل 44 قانون اساسی و به منظور واگذاری بخشی از خدمات حوزه ارتباطات به بخش خصوصی فراخوانی جهت شناسایی و انتخاب شرکت‌های خصوصی معتبر به منظور واگذاری پروانه "ارایه خدمات‌ انتقال ‌داده‌ها از طریق ماهواره" (SAP) برگزار گردید که سامان ماهواره پس از حضور در فراخوان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از میان بیش از 100 شرکت موفق به دریافت پروانه فوق شد. پیرو این فراخوان، 7 شرکت خصوصی موفق به اخذ پروانه شدند. سامان ماهواره در طول یک دهه فعالیت خود 16 هاب اختصاصی را در سطح کشور نصب و راه اندازی نموده است. سامان ماهواره با کسب رتبه اول در 8 دوره پیاپی ارزیابی انجام شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و جشنواره فاوا، اخذ سطح تقدیرنامه چهار ستاره تعالی سازمانی از سازمان مدیریت صنعتی، کسب لوح ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان (تندیس نقره‌ای) و ... برترین شرکت SAP کشور می باشد. طبق برآوردهای انجام شده سهم سامان ماهواره از بازار VSAT کشور (بخش خصوصی) قابل توجه می باشد.

پوینده دهکده جهانی (سهامی خاص)

چه میکنیم؟ برای کسب شناخت از همکاران و نیازهای حوزه منابع انسانی، از بهترین تجربه ها و ابزارها استفاده میکنیم و آنها را چنان که در شأن شما، سازمان و همکارانتان باشد، به شما عرضه میکنیم. این ابزارهای ساده، در عین حال قابل اعتماد هستند. پیشینه طولانی دارند، اما دائم توسط یک تیم حرفه ای بین المللی پایش و به روز میشوند، سریع و در عین حال دقیق و کاربردی هستند. نگاه ما به مسائل حوزه منابع انسانی، رفتار محور است. این به آن معنی نیست که جنبه های دانشی و مهارتهای شغلی اهمیت ندارند، بلکه مراد آن است که بدون توجه به جنبه های رفتاری، ممکن است افراد نه شرایط خوشایندی را در سازمان شما تجربه کنند و نه بتوانند به اهداف مد نظر سازمان برسند. این یک شرایط باخت – باخت است. ما در این راه، فرایندهای مورد نیاز سازمان در حوزه های مختلف را، شناسائی، اولویت بندی، طراحی، پایش و آسیب شناسی میکنیم، تا خدمات ما بیش از مجموعه ای از گزارشهای بلااستفاده باشند. اگر شما هم با ما موافق هستید که هزینه استخدامهای ناموفق، زیاد است و به این نتیجه رسیده اید که افزایش حق الزحمه سقفی دارد و پس از آن حفظ انگیزش کارکنان ابزارها و روشهای جدیدی میطلبد، با ما تماس بگیرید تا ما هم پیشنهادهایمان را خدمتتان ارائه کنیم.

ایرانیکارت

ایرانیکارت با فراهم آوردن تیمی از جوان های با انگیزه به دنبال دور زدن تحریم ها و ساده سازی انجام پرداخت های بین المللی است.بیش از ۲۰ سرویس و ابزار مختلف در اختیار شما خواهد بود تا با دور زدن تحریم ها،‌ کسب و کار خود را بین المللی کنید و ارز آوری کنید. وب سایت ایرانیکارت تمامی خدمات کارت های اعتباری و ویزا کارت ها و مستر کارت ، گیفت کارت ، دبیت کارت ، خدمات پی پال ، پرفکت مانی ، خرید و فروش بیت کوین ، کلیه ی پرداخت های ارزی و بین المللی، تعیین وقت سفارت و دیگر خدمات بین المللی را ارائه میدهد.

بهار ارتباط گستر

شرکت بهارتل دارای شماره مجوز 58-95-100از سازمان تنظیم مقررات رادیویی، در سال 1379به منظور ارائه سرویس تماس ارزان قیمت در قالب سرویس VoIPبه مشترکین، تأسیس گردیده است. این شرکت با بهره بردن از دانش و تجربیات مهندسین ایرانی اقدام به استفاده از آخرین تکنولوژی مخابراتی برای ارائه خدمات قابل اطمینان و ارزان قیمت به مشترکین نموده است. شرکت بهار تل نماینده انحصاری نرم افزارهای ماینا و سانبرد در ایران است

اینترنت البرز

شرکت داده پردازان سبز البرز با عضویت در کنسرسیوم بزرگ ارتباطات ثابت پارسیان با مجوز FCP جزو معدود شرکت های بومی استان است که تمامی امکانات و زیرساخت های موجود متعلق به این شرکت بوده و کلیه نیازهای جاری استان از دانش فنی و امکانات موجود تامین می گردد زمینه فعالیت • ارائه خدمات شبکه،امنیت شبکه،طراحی و اجرا • سرويس اينترنت پرسرعت +ADSL2 و VDSL • خدمات پهنای باند اختصاصی بر رو بستر بیسیم(Wireless) • ارايه‌ي خدمات مشاوره ،طراحی و نصب تجهيزات شبكه‌هاي دسترسي • راه اندازی ، تجهیز ، پشتیبانی فنی و مخابراتی در مراکز مخابراتی استان گیلان برای شرکت های PAP و FCP با بیش از 12 سال سابقه

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

معرفی بهترین شرکت های خدمات اینترنت در سایت تولیدات

 

سایت تولیدات یکی از بزرگترین پلتفرم های معرفی مشاغل است که در طی سالیان طولانی توانسته بسیاری از مشاغل را در زمینه های گوناگون معرفی کنه و در نتیجه می توان گفت که این خود موجب شده تا بسیاری از کسب وکارها من جمله بهترین شرکت های خدمات اینترنت نیز در این سایت معرفی و یک صفحه اختصاصی برای آن فراهم شود. در واقع این صفحه به صورت کاملا تخصصی سعی داشته که  بهترین شرکت های خدمات اینترنتی را  به صورت مجزا و همراه با مشخصات کامل آن بررسی کند. این مشخصات کامل شامل: آدرس آنها که به صورت نوشتاری همراه با نقشه در گوگل مپ آمده است.

مورد دیگری که در این جا مطرح است خدماتی است که آن ها ارائه می کنند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

 شرکت های خدمات اینترنت چه محصول و یا خدماتی را در سایت تولیدات، ارائه می کنند؟

 

همه ی ما در خانه ها و یا محل کار خود دارای اینترنت هستیم که با توجه به نوع کاربری آن کاملا متفاوت است و در نتیجه بایستی بدانیم که از چه شرکتی چه خدماتی دریافت می کنیم که این کار از طریق تولیدات ممکن شده است.

 

  1. ارائه اینترنت های شبکه ایی و سازمانی
  2. پشتیبانی و کنترل خدمات ارائه شده
  3. فروش مودم های مختلف اینترنتی
  4. نصب و راه اندازی شبکه های اینترنتی
  5. ارائه اینترنت های خانگی با سرعت های گوناگون

 

 

در واقع در حال حاضر شرکت های خدمات اینترنت در ایران، ارائه دهنده محصولات و خدمات حرفه ای و پیشرفته ایی هستند که در این کشور ارائه می شود و در نتیجه می توان گفت که بهتر است برای اطلاع بیشتر از سرویس های اینترنتی توسط این شرکت ها به سایت آن ها مراجعه و سپس اطلاعات کامل شرکت های اینترنتی در تهران و سایر شهرهای ایران را مطالعه کنید.

 

آیا  شرکت های خدمات اینترنت در همه ی شهرهای ایران ارائه دهنده این سرویس ها  هستند؟ 

 

بله همان طور که گفته شد سایت تولیدات با بررسی تک به تک شهرهای ایران، نوع خدمات و ارائه ی آن ها را برای شما بیان کرده است. به فرض مثال شرکت خدمات اینترنت در تهران دارای شرکت های بسیار زیادی است که انواع این خدمات را ارائه می کند و در نتیجه می توان گفت که شما فقط کافی است شهر و خدمات اینترنتی حرفه ایی مورد نظر خود را در تولیدات سرچ کنید و سپس آن ها را دریافت کنید. 

 

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©