1- وب‌ سایت تولیدات مکانی برای معرفی تولیدکنندگان به مصرف کننده در عرصه ی جهانی می باشد.
2- این وب‌ سایت ‌به عنوان یک مرجع اطلاعات از تولید کنندگان، صادرکنندگان و ... که مبتنی بر قوانین مکتوب و یا عرفی جمهوری اسلامی ایران است و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.
3- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت پیگرد قانونی دارد.
4- کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی ما، شکایات خود را نسبت به درج آگهی کمپانی خود توسط افراد غیر مجاز به اطلاع ما برسانند.
5- چنانچه جعلی بودن مدارک ثبت نامی برای تولیدات مشخص شود، مسئولیت حذف پروفایل از سایت بر عهده شما می باشد.
6- ویرایش های انجام شده بر آگهی های رایگان، تنها در صورت تایید اپراتورهای تولیدات امکان پذیر می باشد و مالکیت این آگهی ها در اختیار فرد به خصوصی نمی باشد.
7- ثبت کننده اطلاعات در یکی از پکیج های تجاری، پس از خرید پکیج و پرداخت مبلغ آن، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب شده و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت.
8- اطلاعات ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط اپراتورهای تولیدات تائید و سپس نمایش داده خواهد شد. چنانچه مطالبی که مغایر قانون جمهوری اسلامی ایران باشد در وب سایت ثبت شود، تایید نخواهد شد و مسئولیت آن بر عهده ی کاربر می باشد.
9- نحوه ی محاسبه ی امتیاز کاربران تولیدات علاوه بر پکیج خریداری شده، به واسطه ی میزان تکمیل اطلاعات پروفایل تعیین می گردد. لذا تکمیل بیشتر این اطلاعات ، امتیاز بیشتر و مکان نمایش بالاتری در سایت را کسب می کند.
10- ارتباط تولیدات با کاربران از طریق نماینده ی قانونی تایید شده از طرف شما میباشد، که این شخص در هنگام ثبت نام به تولیدات معرفی می شود ، بنابراین در انتخاب نماینده ی خود دقت فرمایید.
11- اطلاعات شخصی شما محرمانه تلقی شده و در اختیار دیگران قرار نمی گیرد. مگر اطلاعاتی که خود تصمیم می گیرید برای عموم قابل نمایش باشد.
12- این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید و قوانين فوق قابل تغيير مي باشد و کاربر موظف است تغییرات دوره ای قوانین را مطالعه نماید.