لیست تمامی آزمایشگاه ها

لیست تمامی آزمایشگاه ها X

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد (همکار سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت و همکار سازمان ملی استاندارد ) آزمایشگاه نمونه آزمای ماد در سال ۱۳۸۲ توسط آقایان مهندس رضائیان(فوق لیسانس صنایع غذایی رئیس اسبق بخش غذا آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت)، دکتر نیاری (دکتری شیمی) و دکتر نظرنیا (دکتری دامپزشکی رئیس اسبق بخش میکروبی آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت) تاسیس گردید. در سال ۱۳۹۶ مدیریت آزمایشگاه ماد به آقای مهندس فرهاد فارغی فوق لیسانس میکروب شناسی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۸ سال سابقه کار مفید مرتبط منتقل می شود. در این مدت تلاش شده است تا با بهره گیری از پرسنل با تجربه و متخصص، نوسازی تجهیزات، فرآیندهای جاری آزمایشگاه را بهبود بخشیده و همچنین با ایجاد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه، بصورت پویا و کارا کیفیت خدمات آزمایشگاه و جلب رضایت مشتریان را افزایش دهیم و این مهم جز با تلاش و پشتکار بی دریغ مدیران و پرسنل آزمایشگاه حاصل نشده است. امید است در راستای بهبود امور، اصلاح و به روزآوری مداوم کلیه فرآیندهای آزمایشگاه و بطور کلی ارتقاء جایگاه آزمایشگاه در راستای فراهم نمودن الزامات وزارت بهداشت و استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین جلب حداکثری رضایت مشتریان خود، بیش از پیش تلاش نموده تا به اخذ استاندارد ISO/IEC 17025 منجر گردد.

تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس،پلاک 2395، طبقه 6 واحد620

تلفن: 02144200094

شرکت نوین سنج آزما ابتکار

شرکت مهندسی نوین سنج آزما ابتکار (سهامی خاص) به شماره ثبت ۵۲۶۱۲۵ به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه ارائه خدمات مشاوره و تولید تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل گلوتن شوی، ایندکس، خشک کن گلوتن، آسیاب آزمایشگاهی، فالینگ نامبر، فارینوگراف، اکستنسوگراف، آمیلوگراف، میکروفیدر، کوره، آون، رطوبت سنج، هود آزمایشگاهی و… با دپارتمان متخصص و دکتران و اساتید مشغول به فعالیت می باشد.برخی ازخدمات جانبی مامشاوره و راهنمایی برای انتخاب دستگاه ها بر اساس نیازارائه خدمات مشاوره فنی و تخصصیتعمیر و بازسازی تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتیسرویس دهی و گارانتی ماهانه جهت کلیه تجهیزات آزمایشگاهی به طور قراردادینصب و راه اندازی کلیه دستگاههای آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی لیست تمام آزمایشگاه ها در سایت تولیدات

 

آزمایشگاه های ایران یکی از مهمترین مراکز سلامتی در کشور است که افراد زیادی برای تست های گوناگون به این مکان مراجعه و تقاضای انجام آزمایش های مختلف می کنند. به همین جهت می توان گفت که شما بایستی برای انجام سریع مراحل درمانی خود به نزدیکترین و بهترین آزمایشگاه تهران مراجعه نمایید.

در نتیجه ما در سایت لیست تولیدات آزمایشگاه جواب فوری تهران و سایر شهرهای ایران را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید یک جای مطمئن پیدا نمایید.

البته یک سری آزمایشگاه های فنی نیز وجود دارند که در زمینه ی های مختلفی بخش صنعتی و کشاورزی فعالیت دارند.

 

بهترین آزمایشگاه ها در سایت تولیدات چه خدماتی به مردم ارائه می دهند؟

 

1.زمینه ارائه خدمات مشاوره و تولید تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل گلوتن شوی، ایندکس، خشک کن گلوتن، آسیاب آزمایشگاهی، فالینگ نامبر، فارینوگراف، اکستنسوگراف، آمیلوگراف، میکروفیدر، کوره، آون، رطوبت سنج، هود آزمایشگاهی

2. تست  آزمایش های های خون در تمامی موارد تجویز شده توسط دکتر

3. تست های ادرار و مدفوع

4. تست اعتیاد

5. تست های مختلف مخصوص نوزادان

6.تست  کرونا

7. تست بارداری

8. تست ایدز

9. تست های مختلف تخصصی

 

موارد بالا مهمترین خدماتی است که توسط بهترین آزمایشگاه ها تهران و سایر شهرهای ایران ارائه می شود. و برای اطلاع بیشتر از آزمایشگاه پاتولوژی تهران و دیگر شهرها به سایت تولیدات مراجعه نمایید..

 

بهترین آزمایشگاه ها در سایت تولیدات را چگونه می توان پیدا کرد؟

 

هر کسب و کار در سایت تولیدات دارای پروفایل مخصوص به خود است به گونه ایی که می توان گفت در آنجا اطلاعات کامل شامل نوع خدمات، ارائه آن، نمونه گیری در منزل، قیمت های آزمایشگاه و یا تعرفه های آزمایشگاهی و دیگر موارد مهم در سایت تولیدات و در پروفایل صاحبین کسب و کار و شرکت ها آورده شده است تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن آنها را انجام دهید. در واقع هدف سایت تولیدات معرفی بهترین مشاغل برای آشنایی بیشتر شما با کسب و کارهای مختلف و پیدا کردن مشتری هدف است.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©