پزشکی

پزشکی X

مهندسی سلامت یار حکیم

تولید محصولات پزشکی

شهرک صنعتی رنگسازان، فاز2 خیابان ششم، کد پستی 8154994599

تلفن: 03132667542

نیلوفر آبی

شرکت نیلوفرآبی در سال 1386 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع جهت شناسایی انواع ماساژهای رایج در حوزه کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و کمپانی های معتبر آموزشی و ارائه دهنده ماساژ، پس از تهیه و تدوین طرح جامع ایجاد مراکز اسپا و ماساژ و با تاکید بر جنبه ریلکسشن، موفق به اخذ مجوز رسمی از مراجع ذیربط گردید و در حال حاضر با دو شعبه هتل بزرگ داریوش و مارینا پارک هتل در جزیره کیش و سه شعبه کوهستان، آریا و آب در شهر تهران، خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه مندان ارائه می نماید .

یگانه طب پارس

در زمینه پزشکی ,الکترونیک و مهندسی پزشکی می باشد که هدف خود را عرضه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی با استانداردهای جهانی به پزشکان محترم,کلینیک ها و بیمارستانهای کشور عزیزمان ایران قرار داده است.

اسکان طب آسیا

واردات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی درباره اسکان طب آسیا شرکت " اسکان طب آسیا" در امور تجهیزات و مواد مصرفی تشخیص و تحقیق در زمینه ایمونولوژی ، پاتولوژی ، آلرژی ، ویروس شناسی ، بیولوژی مولکولی ، بیوشیمی ، شاخصهای سرطانی ، میکروب شناسی ، دامپزشکی ، کشاورزی و همچنین دستگاههای فلوسایتومتری و رنگ آمیزی اتوماتیک فعالیت داشته و با 29 سال تجربه به پشتوانه تیم حرفه ای متشکل از متخصصین ، تکنسین ها ، پزشکان و مهندسان کارآزموده در زمینه های فروش و خدمات پس از فروش ( اموزش ، نصب ،تعمیرات و خدمات 10 ساله ) فعالیت دارد . اسکان طب آسیا پیشتاز در تامین مواد تشخیصی ( High Quality Antibodies) ، کیت ها و دستگاهها برای پاسخ سریع ، روشن و واضح به بیماران سرطانی و اطبا جهت تصمیم صحیح برای درمان سرطان می باشد

کلینیک نور

کلینیک فوق تخصصی نور فعالیت خود را ازسال 1392 با تیم جوان و کارآزموده در زمینه بیماریهای آنورکتال آغاز نمود. فعالیت این مجموعه در این 5 سال رضایتمندی بیماران عزیز را به همراه داشتهفعالیت پزشکان فوق تخصص در این کلینیک در کنار تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن باعث شده روند درمان بیماران عزیز با کیفیت و سهولت بیشتری انجام شود و رضایتمندی مرجعه کنندگان را به همراه داشته است.پرسنل فعال در کلینیک شامل پزشک، مدیر، دستیار پزشک، منشی، بهیار و... مشغول به فعالیت هستند که تمامی آنها سابقه فعالیت در کلینیک های مختلف و غالبا در این زمینه تخصصی را دارا می باشند و تحت یک مدیریت یکپارچه و سیستماتیک در صدد جلب رضایت و راحتی مراجعه کنندگان عزیز هستند

ماساژ ایرانیان آریا

هنر ماساژ به قدرت روحی حس لامسه است. خداوند بهانسان‌ها و جانوران معرفت‌های ذاتی بخشیده است، لمس کردن، نوازش و رفتار محبت آمیز انسان را به آرامش رسانده و سلامتی را افزایش می‌دهد. مطالعات بسیاری تأیید کرده‌اند که لمس با محبت می تواند درد را تسکین، غم و اندوه را تخفیف و سلامتی را توسعه بخشیده و رشد و تکامل سالم و فرزند شاد را برای انسان‌ها و جانوران به ارمغان آورد.ماساژ در حقیقت یک لمس یا توجه و یا یک محبت است. خواه در یک خانواده و بین دوستان و یا در یک محیط درمانی، این روش بخش سازمان یافته‌ای از هنرهای شفادهنده است.انجام ماساژ هیجان را در افراد کاهش داده، احساس نزدیکی، مهربانی، وحدت و سازگاری را در افراد به وجود می‌اورد.ماساژ در واقع، همان طب فشاری است که باعث تحریک عضلات، افزایش قدرت کارایی اندامها می‌شود. طب سوزنی بدون استفاده از سوزن را طب فشاری«شیاتسو»Shiatsu می‌نامند. این روش درمانی در ابتدای سال 1999 ابداع شد.

فروشگاه اینترنت سلامت ارتو

در زمینه فروش لوازم تجهیزات پزشکی و توانبخشی با خوش نامی فعالیت میکند فروشگاه سلامت ارتو ابتدا با نام تجهیزات پزشکی معلولین و جانبازان فعالیت خود را اغاز کرد و حال با توجه به این شرایط کرونایی و جهت حفظ سلامتی مشتریان گرامی اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی به نام سلامت ارتو نموده وامیدوار است بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان داشته باشد .

پرتو تصویر درمان

شرکت تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی پرتو تصویر درمان با بهره مندی از سابقه های علمی و تخصصی بالا در سال 87 شروع به کار کرده است. این شرکت با داشتن با تجربه ترین کارشناسان از بنام ترین پیشگامان در حوزه تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی و ارائه محصولات وارداتی میباشد. که هر یک در زمینه تخصصی خود در دنیابی همتا می باشد در سر تا سر ایران توانسته است طی این سال ها خدمات اثربخش را در این حوزه به مشتریان در سراسر کشور عرضه نماید.

الکترو سازه دامون

شرکت الکتروسازه دامون از سال 1389 با هدف طراحی وساخت وتولید دستگاههای نبولایزر اولتراسونیک داروئی فعالیت خود را شروع کرده است.

سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر

مک به تأمین داروهای مورد نیاز کشور تأمین مواد اولیه دارویی، مکمل های غذایی و رژیمی و تجهیـزات پزشکی تکمیل، توسعـه و راه اندازی واحدهای جدید دارویی و لوازم پزشکی در شرکتهای تحت پوشش انجام فعالیت های تحقیقاتی، فنی و مهندسی و خدمات در بخش سلامت جامعه اخذ نماینــدگی شـرکت های داخـلی و خارجــی در حوزه دارو و تجهیزات پزشــکی مشارکت در طرح ها و سهام شرکت های مرتبط

كار پذير

شرکت کارپذيردر زمینه تولید انواع پاراوان و ترالي هاي تجهيزات پزشکي مانند ،ترالي لاپاراسکوپي ،ترالي آندوسکوپي ترالي ،ترالي اي کي جي ،اي اي جي ترالي اي ام جي ،ترالي مانيتورهاي علائم حياتي ،ترالي تست ورزش ،ترالي کوتر ،ترالي پانسمان ، ترالي فيزيوترابي ،ترالي اورژانس ، ترالي استيل ، ترالي کد ،ترالي فيکو و انواع ترالي ها فعالیت میکند.

بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی

طراحی، مهندسی و اجرا و تأمین تجهیزات بیمارستانی ، درمانی و اداری کشورطراحی و ساخت مسکن برای کارگران بیمه شده راه آهنفعالیت در حوزه سلامت ، مشاوره طراحی، مهندسی و اجرا و تأمین تجهیزات بیمارستانی و درمانی و اداری کشورفعالیت در حوزه کالاهای اساسی از جمله : گندم ، گوشت ، برنج،روغن خام ، نهاده های دامی و غیره

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:
Tolidat.ir All rights reserved ©