فرآورده های نفتی، گازی و پتروشیمی

فرآورده های نفتی، گازی و پتروشیمی X

شرکت رهروان کومش

انجام عملیات تصفیه دوم روغن موتور- بازیافت روغن های خنک کننده - بازیافت روغن های ترانسفورماتور- تولید مواد شیمیایی و فرآورده های نفتی اعم از روغن موتور، روغن ترمز، قیر، گریس، پارافین، انواع هیدروکرب ها و حلال ها و مشتقات نفتی- تهیه مواد اولیه مورد نیاز خرید و ساخت و واردات ماشین آلات وانواع دستگاه های مورد نیاز در جهت تولید روغن وانجام عملیات تصفیه و بازیافت روغن از داخل و خارج از کشور،

خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک ، جنب مجتمع خورشید، پلاک 2532، طبقه سوم، واحد7

تلفن: 02186086638

پترو یک صنعت ماندگار

ما یک شرکت دانش بنیان در تولید انواع روانکارهای خودرویی و صنعتی هستیم که در سراسر جهان فعالیت می کنیم. کلیه این محصولات تولیدی از مواد اولیه زیست تجدید پذیر تولید می گردند که در مقایسه با روانکارهایی که از مواد اولیه معدنی و نفتی تولید می شوند بسیار با کیفیتتر بوده و دوست دار محیط زیست هستند.واحد تحقیق و توسعه این شرکت تمامی محصولات را به سفارش صنایع و با توجه به نیاز درخواستی آنها فرموله میکند و این وجه تمایز و توانمندی بالای این شرکت در مقایسه با سایر رقبا می باشد.

صنایع گازی پرستلی

صنایع گازی پرستلی با سابقه 20 ساله و درخشان در زمینه تولید و توزیع انواع مایعات کرایوژنیک فعالیت می کند. این مجموعه با هدف ارائه خدمات به مشتریان خود، همواره کیفیت بالا و تامین به موقع را سرلوحه کار خود قرارداده است. محصولات تولیدی این مجموعه نیتروژن مایع (با خلوص 99/9995%) و اکسیژن مایع (با خلوص 99/8%) می باشد. این مجموعه آمادگی خود را جهت تامین نیاز مشتریان سازمانی و شرکتی اعلام می دارد. شماره های تماس : 02634761021-3 همراه: 09120596477 09912506411

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی فرآورده های نفتی، گازی و پتروشیمی در سایت تولیدات

 

در اینجا برخی از فرآیندهای اصلی درگیر در تبدیل نفت خام به محصولات مختلف آورده شده است.فرآیندی به نام تقطیر اغلب برای جداسازی نفت به بخارات هیدروکربنی استفاده می‌شود، اما از این بخارات، محصولات دیگری با پیچیدگی‌های متفاوت می‌توان تولید کرد: و نقطه جوش ترکیبات لازم باید به اندازه کافی بالا باشد تا مواد بی اثر بتوانند آنها را مایع کنند.

 

روش دیگر برای جداسازی روغن ها و سوخت ها از فرآیند کراکینگ کاتالیزوری بنزین پیروی می کند. چاه VMT حدود 10000 گالن بنزین برای یک روز تولید می کند (متوسط تولید حدود V اتوبوس است). بنابراین کاتالیزور مورد نیاز حدود یک میلیون پوند در ساعت محصول نهایی فوت مکعب محصول کاتالیزور تولید می کند - این تکنیک 50000 بشکه در ساعت گاز طبیعی به عنوان محصول جانبی تولید می کند.انواع مختلفی از کاتالیزورها استفاده می‌شود و  فرمول‌های کاتالیزور زئولیتیک و فلزات نجیب منجر به تولید محصولاتی می‌شوند که به بخش‌های سبک‌تر مانند گاز طبیعی اجازه می‌دهند تا در جریان نفت خام بالا بروند و در عین حال کسرهای سنگین‌تر را در بالا نگه دارند. نوع دیگری از عملیات این کار را انجام می دهد.

 

فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی برای اهداف مختلف مربوط به سوخت، روانکاری، ساخت و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند، اما آنچه در بین این سه کاربرد رایج است این است که آنها از ذخیره ذخایر آلی مانند جلبک، سنگ یا چوب به دست می آیند.با این حال، در کلرادو، نفت به مولدترین کالا در بازار تبدیل شده است، زیرا تجهیزات و تخصص به ما کمک می کند تا اساساً نفت استخراج کنیم - این به طور کلی به معنای ماده روغنی آزاد شده توسط فرایندهای تجزیه بر اساس گرما مانند انتقال مواد معدنی از زمین است.برزیل همچنین برای کمک به کاهش انتشار دی‌اکسید کربن در آب شیرین، شعله‌ای را اضافه می‌کند که در آن بخار اکسیژن وارد مخازن کارخانه می‌شود.

 

شرکت‌هایی که سوخت زیستی خود را تولید می‌کنند نیز به عنوان ادغام نفت در این فرایند با استفاده از تاسیسات فرآوری نفت خام شناخته شده‌اند. این فرآیند آن روغن مایع را با استفاده از چیزی که معمولاً در زهکشی‌ها فرو می‌رود، به سوخت تبدیل می‌کند - کارخانه‌های فرآوری گاز طبیعی شکسته متانول آزاد می‌کنند و ترکیبات کربونیلی را ایجاد می‌کنند که به طور بالقوه می‌توانند برای تولید سوخت اتانول در شرایط خاص مورد استفاده قرار گیرند. اینها نیز سطوح بالاتری از گاو گوگرد را آزاد می کنند.

 

مفهوم اساسی تولید نفت، گاز و پتروشیمی را می توان از فرآیند زیر به دست آورد:

 

نفت یک منبع طبیعی است که سپس به صورت فیزیکی با قطران مخلوط می شود. این مخلوط در یک ظرف بزرگ مهر و موم فشرده شده و آزاد می شود تا با حرارت دادن پردازش شود تا سوخت مایع و فرآورده های نفتی مانند بنزین، سوخت جت و غیره تولید شود.این فرآیند باعث ایجاد مقادیر زیادی آلاینده مانند دی اکسید گوگرد و مه دود می شود. شهروندان راه حل های نوآورانه ای مانند استفاده از گاز طبیعی به جای بنزین ارائه می دهند که به نوبه خود باید سطح آلودگی را کاهش دهد.

 

در واکنش های تبدیل کاتالیزوری از اجزای تشکیل دهنده (آلکان ها) استفاده می شود، ترکیبات آلی ایجاد می شود (حرارت تا دمای 900 درجه سانتی گراد 45 درصد هیدروکربن به جا می گذارد). در واکنش‌های دیگر می‌توان CO2 را با جذب یا آزادسازی در واکنش یا ترکیب با هیدروژن حذف کرد و میعانات گاز طبیعی نقش مهمی در مقیاس پذیری مواد پتروشیمی مصرف کننده پاک کننده برای فرآیندهای صنعتی ایفا خواهد کرد.

 

فرآورده های نفتی، گازی و پتروشیمی در سایت تولیدات  را چگونه می توان پیدا کرد؟

 

هر فرآورده های نفتی، گازی و پتروشیمی دارای پروفایل های مخصوص به خود بوده و شما می توانید به راحتی در آنجا انواع خدمات، نحوه ارائه ی خدمات و چگونگی فروش و ارائه ی محصول را پیدا کنید.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©