پرورش گل و گیاه زینتی

پرورش گل و گیاه زینتی X

دشتیار

تولید انبوه بذر و نهال کشاورزی شرکت دشتیار با حول و قوه الهی با سابقه ۳۰ ساله در تحقیق شناسایی و معرفی گونه‌های گیاهی زراعی دارویی مرتعی جنگلی و فضای سبز بیابانی و علوفه‌ای و اجرای پروژه‌های موفق درخت و جنگل کاری پارک ها و فضای سبز مزارع باغات و وجود متخصصین مجرب در بخش کشاورزی و منابع طبیعی آماده مشاوره و مناظره کاربردی در موضوعاتی از قبیل زراعت، باغبانی،جنگل و جنگل کاری و فضای سبز، باغچه کاری و گلکاری، مرتع و مرتع داری،بیابان و کویر، آب و آبخیزداری می باشد.

اصفهان خیابان هشت بهشت شرقی جنب مجتمع تجاری بهشت پلاک 882

تلفن: 03132641613

جهاد سبز

مطالعه، طراحي، ارائه خدمات مشاوره‌اي و فني و مهندسي، بهره‌برداري، اجرا، احداث و مديريت امور توليدي، خدماتي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي در داخل و خارج از كشور. خريد، فروش، اجاره و معاوضه اراضي و مطالعه، مشاوره، طراحي و اجراي طرح‌هاي آماده سازي اراضي به كاربري‌هاي مختلف در داخل و خارج از كشور. تهيه، توليد، فرآوري و توزيع و ترانزيت انواع نهاده‌ها و فرآورده‌هاي كشاورزي و منابع طبيعي در سطح ملي و بين‌المللي. انجام كليه عمليات بازرگاني داخلي و بين‌المللي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي. اجراي پروژه‌هاي آموزشي، تحقيقاتي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي. تهيه طرح‌هاي مطالعاتي در امور كشاورزي، منابع طبيعي و محيط زيست. آماده سازي، مديريت و بهره‌برداري از عرصه بوستانها، پارك‌هاي جنگلي، تفرجگاههاي تفريحي و توريستي. سرمايه‌گداري و مشاركت با اشخاص حقيقي و حقوقي در موضوعات فعاليت شركت در داخل و خارج از كشور.

رویان کشت امرداد

شرکت رویان کشت امرداد در زمینه تولید و تکثیر گیاهان با استفاده از تکنیک کشت بافت و همچنین در زمینه طراحی و اجرای فضای سبز ،دیوار سبز ،قاب سبز و بام سبز فعالیت میکند.

بازرگانی مخبری

تولید واردات نهاده های کشاورزی، کودهای شیمیایی، پیت ماس، کوکوپیت، قلمه و پیاز گل

سهامی پرورش کرم ابریشم ایران

تولید و توزیع تخم نوغان هیربریدF1، تولید و توزیع نهال اطلاح شده توت، تفریق تخم نوغان، خرید پیله تر نوغان

مجتمع تولیدی گل و گیاه هاشم پور

تولید و پرورش گل و گیاهان زینتی جهت کشت در فضای سبز شهری، خدمات مهندسی فضای سبز، دارای 5 واحد تولیدی در 4 استان کشور

دیدگاه ها

نظری یافت نشد

دیدگاه خود را ثبت کنید

امتیاز:

مقاله ای یافت نشد

معرفی پرورش گل و گیاه زینتی در سایت تولیدات

 

گل و گیاه زینتی معمولا در خانه و سایر مکان هایی که باز بوده و نیاز دارد که شما در صورت اینکه بخواهید زیبایی خاصی داشته باشید از آنها خرید کرده و سپس بخواهید که در آن مکان از آن استفاده نمایید. در نتیجه بهتر است که حتما از سایت تولیدات ابتدا جستجو نموده و سپس به آم مرکز مراجعه نمایید.

 

تولیدکنندگان پرورش گل و گیاه زینتی در سایت تولیدات چه خدماتی را ارائه می دهند؟

 

  1. تحقیق شناسایی و معرفی گونه‌های گیاهی زراعی دارویی مرتعی جنگلی و فضای سبز بیابانی و علوفه‌ای و اجرای پروژه‌های موفق درخت و جنگل کاری پارک ها و فضای سبز مزارع باغات و وجود متخصصین مجرب در بخش کشاورزی و منابع طبیعی آماده مشاوره و مناظره کاربردی در موضوعاتی از قبیل زراعت، باغبانی،جنگل و جنگل کاری و فضای سبز، باغچه کاری و گلکاری، مرتع و مرتعداری،بیابان و کویر، آب و آبخیزداری می باشد.
  2. مطالعه، طراحي، ارائه خدمات مشاوره‌اي و فني و مهندسي، بهره‌برداري، اجرا، احداث و مديريت امور توليدي، خدماتي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي در داخل و خارج از كشور. خريد، فروش، اجاره و معاوضه اراضي و مطالعه، مشاوره، طراحي و اجراي طرح‌هاي آماده سازي اراضي به كاربري‌هاي مختلف در داخل و خارج از كشور. تهيه، توليد، فرآوري و توزيع و ترانزيت انواع نهاده‌ها و فرآورده‌هاي كشاورزي و منابع طبيعي در سطح ملي و بين‌المللي. انجام كليه عمليات بازرگاني داخلي و بين‌المللي در بخش كشاورزي و منابع طبيعي
  3. تولید و تکثیر نهال خرما و گردو و کشت بافت
  4. توسعه گیاهان زارعی در زمینه تولید چغندر قند متناسب با شرایط آب و هوایی کشور
  5. تولید واردات نهاده های کشاورزی، کودهای شیمیایی، پیت ماس، کوکوپیت، قلمه و پیاز گل
  6. تولید و توزیع تخم نوغان هیبرید F1، تولید و توزیع نهال اصلاح شده توت، تفریق تخم نوغان، خرید پیله تر نوغان

 

 تولیدکنندگان پرورش گل و گیاه زینتی در سایت تولیدات را چگونه می توان پیدا کرد؟

 

هر کسب و کار در سایت تولیدات دارای پروفایل های مختلفی هستند که در آنجا لیست کامل خدمات، نوع خدمات چگونگی خدمات و تمام مواردی که شما نیاز دارید تا  در خصوص آن کسب و کار بدانید وجود دارد،  به همین جهت می توان گفت که بهتر است در ابتدا به سایت مراجعه و سپس به بهترین مرکز برای خرید مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
Tolidat.ir All rights reserved ©